خرید بلیط هواپیما از کیش به مقصد کاشان

هر چند در موقع نوشتن این مقاله، پروازهای کیش کاشان برقرار نیست ولی شما در آینده میتوانید بلیط هواپیما کیش کاشان را در فلاوینگو به سرعت رزرو کنید. به طور معمول قیمت بلیط هواپیما کیش کاشان در روز جمعه که کاشانی ها از مسافرت تفریحی به کیش بر می گردند، گران تر است. 

فرودگاه شهید احمدی روشن کاشان در اردیبهشت سال 95 با پرواز مشهد کاشان افتتاح شد. این فرودگاه در میدان بسیج و در کیلومتر 12 جاده کاشان-نطنز قرار دارد. از مرکز شهر تا فرودگاه حدود 30 دقیقه راه است. در ادامه اطلاعاتی برای شناخت درست از نحوه قیمت گذاری بلیط هواپیما و انواع آن در اختیار شما می گذاریم تا بتوانید با چشم باز تصمیم بگیرید.

انواع بلیط هواپیما کیش کاشان

اصلی ترین نوع بلیط هواپیما، بلیط هواپیمای سیستمی است که توسط شرکت های هواپیمایی یا همان ایرلاین هایی مانند ماهان، کیش ایر و ... قیمتگذاری و بر آن نظارت می شود. این بلیط ها معمولاً گران ترین نوع بلیط هستند ولی فوایدی دارند که استفاده از آنها را برای مسافرین، اقتصادی می کند. اینکه شما می توانید از مدتها قبل این بلیطها را برای خود رزرو کنید و حتی تا 3 ساعت قبل از پرواز آنها را کنسل کنید و بخش زیادی از مبلغ خود را پس بگیرید، یکی از بزرگترین محاسن بلیط سیستمی است.

فایده دیگر بلیط سیستمی این است که برای کودکان بین 2تا 12 سال نیمبها حساب می شود و همین امر موجب می شود که این بلیط ها برای سفرهای خانوادگی مناسب باشند.

نوع دیگری از بلیط هواپیما، بلیط هواپیما کیش کاشان چارتر است که البته با پیشرفت هایی که در حوزه قیمتگذاری ایجاد شده است، کمتر ارائه می شود. این بلیط ها که معروف است که ارزان تر هستند، حاصل قراردادی است که بین آژانس های هواپیمایی و ایرلاین ها بسته می شود و طی آن صندلی های هواپیما توسط آژانس، به صورت دربست کرایه می شود.

تعیین قیمت بلیط چارتر کیش کاشان مانند همه بلیط های چارتر دیگر در اختیار آژانس های هواپیمایی است و آنها ممکن است طبق شناختی که از بازار دارند، قیمت را بال یا پایین ببرند. بنابراین این تصور که قیمت این بلیطها همیشه پایین تر از بلیط سیستمی است، لزوماً صحیح نیست.

ارزان ترین بلیط هواپیما کیش کاشان

برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما کیش کاشان بهترین راه این است که به طور مرتب قیمت این بلیط را در فلاوینگو چک کنید. از آن جایی که قیمت بلیط ها هر 15 دقیقه آپدیت می شود، ممکن است در آخرین ساعات نزدیک به پرواز هم قیمت بلیط هواپیما بالا برود. بنابراین لزوماً بلیط لحظه آخری هواپیما کیش کاشان، ارزان ترین بلیط نیست.

در مجموع باید بگوییم که برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط باید در کنار توجه به بلیط های چارتر و بلیط های لحظه آخری، جستجوی مداوم در سایت های اینترنتی را فراموش نکرد.

جاذبه های گردشگری کاشان

شهر قدیمی سیلک در کاشان را قدیمی ترین تمدن مبتنی بر شهر نشینی دانسته اند که در شهر کاشان قرار دارد و همه ساله تعداد زیادی از توریست های خارجی و داخلی را به خود جذب می کند. علاوه بر این، معماری سنتی و مکان های دیدنی کاشان، باعث می شود که روح تازه ای به بازدیدکنندگان جاذبه های گردشگری کاشان دمیده شود. فهرست مفصل این جاذبه ها در فلاوینگو بررسی شده است ولی مهمترین عناوین آن که در صورت حضور در کاشان نباید بازدید از آنها را از دست بدهید، عبارت است از:

 خانه طباطبایی ها، تپه سیلک، باغ فین، خانه بروجردی ها، خانه تاریخی عباسیان، غار نیاسر، قمصر، شهر زیرزمینی نوش آباد، روستای ابیانه، آرامگاه سهراب سپهری،  مشهد اردهال و ...