خرید بلیط هواپیما مشهد به مقصد آبادان

بلیط هواپیما مشهد آبادان رفت و برگشت برای همه روزهای هفته و در بیشتر ساعات در کلاس اکونومی موجود است و روز خاصی را نمی توان به عنوان روز کاهش قیمت آن عنوان کرد. قیمت این بلیط در کلاس اکونومی معمولاً بین 270 الی 550 هزار تومان در نوسان است. به دلیل وجود پروازهای زیاد بین این دو شهر استراتژیک و متقاضیان زیاد این پروازها، بلیط هواپیما مشهد آبادان چارتر در این مسیر ارائه نمی شود.

طول مدت پرواز مشهد آبادان در بیشتر ایرلاین ها 2 ساعت است و گاهی به 2 ساعت و 15 دقیقه هم افزایش می یابد. بنابراین شما حداقل بعد از 120 دقیقه پرواز، در فرودگاه آبادان خواهید نشست. این فرودگاه در شرق آبادان و در 10 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و شما می توانید در کمتراز 20 دقیقه خود را به مرکز شهر آبادان برسانید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد آبادان کافیست در  بالای همین صفحه اطلاعات خود را وارد کنید و با پرداخت آنلاین مبلغ، اطلاعات بلیط خود را با پیامک یا از طریق ایمیل دریافت کنید. در صورتی که دسترسی به اینترنت ندارید، می توانید با تماس با شماره تلفن 021-46635 دفتر مرکزی فلاوینگو، بلیط خود را رزرو کنید. شماره تلفن 09054800413 هم آماده است تا با پشتیبانی 24 ساعته، پاسخگوی سؤالات شما باشد.

تفاوت بلیط سیستمی، بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری مشهد آبادان چیست؟

هر چند بلیط چارتر مشهد آبادان کمتر ارائه می شود ولی خوب است تفاوت این بلیط با بلیط سیستمی و لحظه آخری را بدانید. بلیط لحظه آخری مشهد آبادان در واقع یکی از همان دو نوع بلیط سیستمی و چارتر است که در لحظه آخر ارائه می شود. پس فقط می ماند که تفاوت بلیط سیستمی و چارتر را بدانیم. چارتر کردن به زبان ساده به معنای دربست گرفتن صندلی های یک هواپیما توسط یک آژانس هواپیمایی مانند عالی گشت از یک ایرلاین مانند ایران ایر است. آژانس ها با این کار، صندلی ها را به طور عمده و با قیمت پایین تر میخرند و ایرلاین ها هم با این کار از دردسرهای فروش بلیط راحت می شوند و مطمئن می شوند که هیچکدام از صندلی هایشان، خالی نخواهد ماند.

بلیط چارتر ممکن است گاهی به دلیل ترس آژانس از خالی ماندن صندلی ها، به قیمت پایین تری عرضه شود ولی گاهی هم ممکن است به دلیل وجود متقاضیان زیاد، حتی از بلیط سیستمی هم گران تر باشد. خوبی بلیط چارتر، معمولاً در قیمت پایین آن است و خوبی بلیط سیستمی در امکان لغو آن و عودت بخشی از مبلغ بلیط است. البته مزیت دیگر بلیط سیستمی نسبت به بلیط چارتر این است که برای کودکان بین2 تا 12 سال نیمبها حساب می شود.

بنابراین اگر دغدغه شما قیمت بلیط هواپیما مشهد آبادان است باید به دنبال بلیط چارتری باشید ولی اگر روی زمان خاصی برای پرواز اصرار داشته باشید، باید به دنبال بلیط سیستمی باشید. چون ممکن است اگر دیر اقدام کنید، ممکن است به طور کلی برای زمان دلخواه خود، بلیط پیدا نکنید.

فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان

این فرودگاه همانطور که گفته شد در 8 کیلومتری مرکز آبادان و در درون منطقه آزاد اروند ساخته شده است و دسترسی سریع و مناسبی به مرکز شهر آبادان دارد. شما می توانید برای اطلاع از وضع پروازهای ورودی و خروجی از این فرودگاه با شماره 199 و برای ارتباط با تلفنخانه این فرودگاه با شماره 061-53366494 و 061-53366495 تماس بگیرید.

جاذبه های گردشگری آبادان

آبادان یک از شهرهای استراتژیک استان خوزستان در جنوب غربی کشور است. معروفترین جاذبه گردشگری آبادان پالایشگاه نفت آبادان است. این پالایشگاه بزرگترین پالایشگاه نفت کشور است و از درون لوله های آن، نفت به تمام دنیا صادر می شود. در کنار این، آبادان مکان های دیدنی و تاریخی دیگری هم دارد که در اینجا فرصت بازگو کردن آنها نیست. شما می توانید در این ارتباط به مجله فلاوینگو مراجعه کنید. در ادامه خلاصه ای از جاذبه های گردشگری آبادان آورده شده است:

رودخانه بهمنشیر، مقام خضر نبی(ع)، بازار ته لنجی ها، مسجد رنگونی ها، اروند رود و ...