خرید بلیط هواپیما مشهد به یزد

برای خرید بلیط هواپیما مشهد یزد از دو روش حضوری و آنلاین از آژانس ها یا ایرلاین ها می توان اقدام کرد. آژانس ها بلیط ها را به صورت عمده از ایرلاین ها میخرند و براساس نرخ گذاری، بلیط ها را به صورت آنلاین روی سایت یا حضوری به مسافران می فروشند. رزرو آنلاین طرفدار بیشتری دارد چراکه در کمترین زمان می توان مناسب ترین بلیط را خریداری کرد.

چگونه بلیط ارزان پرواز مشهد به یزد خریداری کنیم؟ 
سوال مسافران زیادی است. بلیط ارزان را باتوجه به زمان سفر می توان به صورت چارتری یا لحظه اخری تهیه کرد. این روش برای افراد همیشه در سفر مناسب است که سفر ارزان از ساعت پرواز برایشان بیشتر اهمیت دارد. گاهی اوقات در بعضی روزها و ساعت ها صندلی های هواپیما خالی می ماند و آژانس ها برای ضرر کمتر بلیط ها با کاهش قیمت می فروشند. برای تمام سنین قیمت بلیط یکسان است و در صورت کنسلی، طبق قوانین کنسلی به مسافر مبلغ بازگشت داده می شود. اما بلیط سیستمی برای سفرهای خانوادگی و کاری منطقی تر است. چون با خرید بلیط از چند مدت قبل می توان برنامه سفر را تنظیم کرد و در صورت کنسلی تا 70% مبلغ بازگشت داده می شود.

در مجموع قیمت بلیط به عواملی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط پرواز، ساعت و روز پرواز و نوع کلاس پروازی بستگی دارد که می توان در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت از سایت فلاوینگو رزرو و خریداری کرد.
برای مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02143635 و شماره پشتیبانی 09054800413 تماس برقرار کنید یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کرد.

مسافت پرواز مشهد به یزد چقدر است؟

پرواز بهترین مسیر حمل و نقل بین این دو شهر است. کاسپین، آسمان و هواپیمایی پویا از بهترین ایرلاین هایی هستند که در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می کنند.

مسافت پرواز مشهد به یزد حدود 687 کیلومتر است و این مسافت زمانی در حدود 00:59 دقیقه طول می کشد، گاهی ممکن است پرواز با کمی تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

پرواز مشهد به یزد در کل روزهای هفته و در ساعت های مختلفی از روز به حرکت در می آید.

اطلاعات فرودگاه بین المللی شهید آیت الله یزد

فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی در 10 کیلومتری یزد واقع شده است و در حال حاضر دهمین فرودگاه کشور از نظر ترافیک هوایی و مسافری است که سالانه بیش از 5000 مسافر دارد.

برای اطلاعات بیشتر از برنامه ها و لیست های پرواز مشهد به یزد با شماره 199 و یا روابط عمومی فرودگاه 03537214444 ارتباط برقرار کنید.

یزد شهری جهانی که هر ساله میزبان مسافران زیادی از گوشه و کنار دنیاست. دیدنی هایش برای هر رهگذری دوست داشتنی و دلنشین است. مسجد جامع یزد، امیر چخماق، باغ دولت آباد، آتشکده ورهرام، ساباط های یزد، بازار مسگرها، موزه آیینه و روشنایی یزد، برج خاموشان، آسیاب آبی اشکذر، بازار و حمام خان، مدرسه خرانق، محله فهادان، مسجد جامع فهرج، چک چک، کویر کاراکال و دیگر جاذبه های دیدنی یزد که برای هر گردشگری مجذوب کنندست.