بلیط هواپیما مشهد به مقصد رشت

مشهد شهری پرجمعیت و بزرگ است که به خودی خود گردشگران بسیاری را جذب می کند. اگر تنها مسافرینی که از مشهد به رشت باز می گردند را در میان مسافرین پرواز مشهد رشت در نظر بگیریم بلیط هواپیما مشهد رشت پتانسیل تبدیل شدن به یکی از پرفروش ترین بلیط های هواپیما را خواهد داشت. حالا افرادی را که قصد دارند از مشهد به شهر زیبای رشت سفر کنند را به این افراد اضافه کنید. قطعاً بلیط هواپیما مشهد رشت یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین بلیط های هواپیما به مقصد این شهر است.
در حال حاضر به راحتی می توانید اقدام به خرید بلیط هواپیما مشهد به رشت به صورت اینترنتی کنید و بلیط را در کمترین زمان در فلاوینگو جستجو، خریداری و رزرو کنید.
رشت علاوه بر جاذبه های شگفت انگیز طبیعی، دیدنی های تاریخی و فرهنگی بسیاری را هم در خود جای داده. عمارت کلاه فرنگی، آرامگاه میرزا کوچک خان و خانه میرزا خلیل تنها بعضی از مشهورترین جاذبه های این منطقه به شمار می روند.
وجود روستاهای زیبایی همچون سراوان، سقالسکار و روستای لاشک نیز باعث جذب گردشگران بیشتری به این مناطق شده است.
ضمناً رشت به عنوان یکی از مهم‌ترین کلان‌شهرهای کشور دارای اهمیت اقتصادی و صنعتی بسیاری هم هست. ناگفته نماند که حجم زیادی از سفرهایی که به این شهر انجام می شود با اهداف تجاری انجام می گیرد. کارخانه های فراوانی در این شهر و اطراف آن وجود دارد که اهمیت اقتصادی این شهر را دو چندان می کند.

مدت زمان پرواز و ساعت پرواز ها

در حال حاضر پرواز مشهد رشت آسان ترین و بهترین راه برای سفر بین این دو شهر است. پرواز مشهد رشت توسط بهترین شرکت های هواپیمایی کشور ارائه می شود. ایرلاین های کیش ایر، تابان، آسمان، ایران ایر، ایران ایرتور و نفت برخی از بهترین ایرلاین هایی هستند که در مسیر پرواز مشهد رشت به مسافرین خدمت رسانی می کنند.

مسافتی که پرواز مشهد رشت طی می کند چیزی در حدود 900 کیلومتر است. این مسافت با پرواز مشهد رشت در حدود 1 ساعت و 30 دقیقه طول می کشد، اما ممکن است زمان پرواز با توجه به شرایط آب و هوایی و تغییر مسیر کمی بیشتر یا کمتر طول بکشد.

پروازهای مشهد به سمت رشت عموماً از ساعت 10 صبح شروع می‌شوند و آخرین پرواز نیز در ساعت 16:40 دقیقه به حرکت در می آید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد رشت

برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد به مقصد رشت با بهترین قیمت پیشنهاد ما استفاده از بلیط چارتری و بلیط های لحظه آخری است. در صورتی که برنامه زمانی انعطاف پذیری داشته باشید می توانید از هر دو گزینه استفاده کنید.

بلیط های چارتری معمولاً در زمانی ارائه می‌شوند که میزان سفرها در این مسیر کاهش می یابد. در همین زمان ممکن است در مسیر بالعکس آن بلیط هواپیما چارتر با قیمتی بیشتر از حد معمول فروخته شود، اما در مسیر مشهد رشت ممکن است قیمت بلیت های چارتری تا نصف قیمت کاهش پیدا کند.

بلیت های لحظه آخری هم بلیت هایی هستند که تعداد زیادی از صندلی های آن خالی مانده و فروشنده های بلیت برای پرکردن صندلی های هواپیما آن را با قیمتی کمتر از قیمت معمول برای رزرو بلیط در دسترس قرار می دهند.

در مجموع قیمت بلیط هواپیما مشهد رشت به عوامل مختلفی همچون شرکت هواپیمایی ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، مسیر پرواز و دیگر عوامل بستگی دارد، اما با استفاده از نکات ذکر شده می توانید بلیط این هواپیما را با قیمت مناسب تر و ارزان تهیه کنید.