بلیط هواپیما تهران به مقصد رشت

رشت یکی از مهم‌ترین شهرهای شمالی کشور و مرکز استان گیلان است. همچنین رشت مادرشهر استان گیلان و بخش هایی از دیگر استان های هم‌جوار به حساب می آید. رشت شهر زیبایی های ایران و بزرگ‌ترین و پر جمعیت ترین شهر در شمال کشور در بین سه استان حاشیه دریای خزر است.
رشت جاذبه های دیدنی و سفری بسیار زیادی دارد به طوری که تبدیل به سومین شهر گردشگر پذیر ایران شده و همچنین بزرگ‌ترین سکونت گاه مردم گیلک در ایران است. رشت جاذبه های گردشگری و سفری بسیار زیادی دارد و به همین دلیل همواره مقصد محبوبی برای سفر در بین افراد است. از بهترین جاذبه های تفریحی-گردشگری رشت باید به مجموعه شهرداری، عمارت کلاه فرنگی، آرامگاه میرزا کوچک خان و خانه میرزا خلیل اشاره کنیم.

معرفی فرودگاه رشت

فرودگاه رشت که با نام کامل فرودگاه سردار جنگل شناخته می شود در سال 1347 شمسی تأسیس شد و یکی از بزرگ‌ترین فرودگاه های کشور به لحاظ دسترسی به حساب می آید. فرودگاه سردار جنگل رشت به عنوان هفدهمین فرودگاه پر رفت و آمد کشور شناخته می شود که در برنامه هفتگی خود همواره پروازهای منظمی در مسیر تهران رشت و بالعکس برگشت آن دارد. بر اساس اطلاعات موجود فقط در سال 2016 بالغ بر 3.8 هزار پرواز در این فرودگاه به انجام رسیده است.

خرید بلیط هواپیما تهران رشت

رشت دارای آب و هوایی مطلوب و مطبوع بوده و حتی در بعضی مواقع کاملاً مه آلود است. رشت یکی از شهر های پر باران ایران نیز هست و به صرف داشتن چنین آب و هوایی یکی از بهترین ییلاق ها برای پایتخت نشینان به حساب می آید. البته بیشتر افراد تمایلی به طی کردن مسیر طولانی و پر پیچ و خم جاده تهران رشت ندارند و به همین دلیل پرواز تهران رشت در تمام ایام سال مخاطبین بسیاری دارد.
در فرودگاه سردار جنگل رشت شرکت های هواپیمایی بسیاری در حال ارائه خدمات به مسافران هستند و در صورتی که تمایل به خرید بلیط تهران به رشت و یا بالعکس را دارید، این امکان توسط شرکت های هواپیمایی ایران ایر، آسمان، ماهان و قشم ایر برای شما فراهم شده است.

بلیط چارتر پرواز تهران رشت

خوشبختانه یکی از بهترین راه های ممکن برای کاهش هزینه های سفرهای پروازی خرید بلیط چارتر است. در مسیر پروازی تهران رشت نیز امکان خرید بلیط چارتر برای شما کاربر عزیز فراهم است. البته با توجه به حجم مسافران و میزان درخواست برای خرید بلیط هواپیما تهران به مقصد رشت، ممکن است همیشه موفق به خرید بلیط چارتر رشت نشوید.
لذا توصیه می کنیم در ایام خاص سال و نزدیک به تعطیلات حداقل 15 روز و در دیگر روزهای ماه و هفته حداقل 3 تا 5 روز زودتر برای خرید بلیط اقدام نمایید.

بلیط هواپیما ارزان تهران رشت

یکی از مهم‌ترین دلایل در خرید بلیط هواپیما از شرکت های هواپیمایی مختلف و رقابت این شرکت ها با یکدیگر، در ارتباط با قیمت بلیط هواپیماست. مهم‌ترین عوامل در تغییر قیمت در شرکت های هواپیمایی مختلف کلاس پروازی است.
با توجه به اینکه برای پرواز تهران به رشت تمایل به استفاده از چه کلاسی را داشته باشید، قیمت آن دارای تغییرات زیادی خواهد بود. لذا همیشه در حین خرید بلیط هواپیما به اکونومی و یا سیستمی بودن نوع بلیط دقت داشته باشید.

البته از آنجایی که بسیاری از بلیط ‌های چارتری معمولاً در اواخر ماه، قیمت کمتری دارند توصیه می کنیم به فکر خرید بلیط چارتر لحظه آخری باشید. سایت ‌های زیادی برای خرید بلیط ارزان رشت وجود دارند اما باید دقت کنید که بلیط خود را تنها از مراکزی خریداری کنید که جزو چارترکنندگان اصلی بلیط ایرلاین‌ ها محسوب می ‌شوند. شما می توانید با تماس با تیم پشتبانی فلاوینگو و مشخص کردن زمان سفر خود اقدام جستجو و رزرو تاریخ پرواز خود نمایید.