بلیط هواپیما از مشهد به مقصد ساری

ساری از شهرهای مهم توریستی در استان مازندران و شمال کشورمان است. از قدیمی ترین شهرهای ایران با قدمتی ۵۰۰۰ ساله که برای هر رهگذری دلنشین و زیباست. ساری به دلیل محصور شدن در جنگل، کوه و دریا طبیعت بی نظیری دارد و چهارفصل مخصوصا در فصل بهار و پاییز میزبان گردشگران زیادی است.
عمارت فاضلی مربوط به دوره قاجار و پهلوی اول و متعلق به خاندان فاضلی، خانه ی کلبادی دارای سبک معماری بومی و تکیه های دوره قاجار، پناهگاه حیات وحش میانکاله سرزمینی امن برای پرندگان مهاجر، پناهگاه حیات وحش دشت ناز محل زایش گوزن های زرد، باداب سورت با چشمه های پرآب پلکانی، مسجد جامع شاه عباسی از زیباترین یادگاری های عصر صفویه، دریاچه چورت در قلب یک جنگل انبوه، میدان ساعت نماد شهر ساری، سد سلیمان تنگه یا شهید رجایی تفرجگاهی برای گردشگران، پارک شهید زارع همسایه شرقی رود تجن، خانه رمدانی ها از خانه تاریخی دوره قاجار، بازارسنتی ساری با عطر و بوهای رنگارنگ، پارک ملل بزرگ ترین مجموعه تفریحی شمال ایران، دریاچه الندان محصور شده در درختان ممرز، تالاب حمیدآباد خانه های نیلوفرهای آبی، برج رسکت آرامگاه شهریاران قرن پنجم هجری و حمام وزیری بخشی از خانه وزیری بوده را می توان در لیست برترین جاهای دیدنی ساری به گردشگران معرفی کرد.

فلاوینگو با ارائه بهترین خدمات و داشتن تیم مشاوره ای رایگان، این امکان را برای مسافرینش فراهم کرده تا در کمترین زمان، بهترین انتخاب را برای خرید بلیط پرواز مشهد ساری داشته باشند.

مدت زمان پرواز و ساعت پروازها

در حال حاضر پرواز آسان ترین و بهترین را برای سفر بین راهی مشهد به ساری است. آتا، وارش، ایران ایر و آسمان از بهترین ایرلاین هایی هستند که در طول مسیر به مسافران پرواز مشهد ساری خدمت رسانی می کنند.

حدودا ۵۸۶ کیلومتر پرواز مشهد به مقصد ساری طی می کند که ساعتی در حدود ۵۰ دقیقه تا ۱ ساعت طول می کشد، گاهی اوقات به دلیل نامساعد بودن شرایط آب و هوایی پرواز با کمی تاخیر و شاید تغییر مسیر انجام شود.

پروازهای مشهد به ساری عموما از ساعت ۸ صبح شروع می شوند و آخرین پرواز در ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه به حرکت در می آید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد ساری

ساعت حرکت پرواز، زمان سفر، ایرلاین های ارائه دهنده بلیط و کلاس پروازی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت بلیط های پروازی هستند. در برخی موارد می توان بلیط های لحظه آخری و چارتری را با ۵۰٪ کاهش قیمت تهیه کرد.

بلیط چارتر و لحظه آخری بهترین راه خرید برای بلیط ارزان است. اگر میزان سفر به شهری کاهش پیدا کند معمولا بلیط ها با قیمت ارزان تری به فروش می رسند و برعکس اگر مسافرین افزایش پیدا کنند، ممکن است بلیط ها گران تر شوند. 

بلیط های سیستمی برای سفرهای خانوادگی و کارهای اداری، مطمئن تر است زیرا می توان برای سفر برنامه ریزی کرد. اما بلیط های چارتری و لحظه آخری برای مسافرانی مناسب است که قصد سفر دارند ولی با قیمت ارزان و مقرون به صرفه. بلیط های سیستمی قابل کنسل شدن هستند و مبلغ بلیط تا ۷۰٪ به مسافر بازگشت داده می شود اما بلیط های لحظه آخری و چارتری قابل کنسل شدن نیستند. 

در مجموع قیمت بلیط هواپیما مشهد ساری به عوامل مختلفی همچون مسیر و ساعت پروازی، کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی ارائه دهنده بلیط و دیگر عواملی بستگی دارد. اما با استفاده از نکات گفته شده می توانید در کمترین زمان بلیط این هواپیما را با قیمت مناسب و ارزان تر از فلاوینگو تهیه کنید.