خرید بلیط هواپیما تهران به مقصد ساری

در سال های اخیر سامانه خرید اینترنتی بلیط های پرواز، پیشرفت چشمگیری داشتند. به همین دلیل خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به ساری انتخابی مقرون به صرفه و سریع به نظر می رسد.  
اگر تصمیم به تهیه و رزرو بلیط هواپیما گرفتید، برای رزرو آنلاین بلیط پروازهای داخلی و خارجی به سایت فلاوینگو مراجعه کنید. با انتخاب مبدا و مقصد، زمان و تعداد مسافر، لیستی از تمام پروازهای موجود در تاریخ مورد نظر را برای مسافر نمایش می دهد. با تغییر فیلتر زمان، قیمت و شرکت های هواپیمایی می توانید بهترین انتخاب را در خرید بلیط هواپیما تهران به ساری داشته و  مناسب ترین را رزرو و خریداری کرده. حال بر روی گزینه خرید بلیط هواپیما تهران به ساری مورد نظر کلیک کرده و با تکمیل اطلاعات مسافرها و انجام عملیات پرداخت در کمترین زمان ممکن آن را در ایمیل خود دریافت کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به ساری چقدر است؟ ایرلاین ها یکی از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت بلیط های پرواز هستند. معمولا نوع خدماتی که شرکت های هوایی در اختیار مسافران قرار می دهند تفاوت هایی دارد. این تفاوت ها را در کلاس پروازی اعم از بیزینس کلاس یا اکونومی کلاس دیده می شود که تفاوت زیادی را در قیمت بلیط به وجود می آورند. از این رو هنگام رزرو از فلاوینگو به برند ایرلاین دهنده بلیط تهران به مقصد ساری و نوع کلاس پروازی آن دقت لازم را داشته باشید تا سفری آرام و بدون دغدغه ای را تجربه کنید.

مسافت پرواز تهران به ساری چقدر است؟

در حال حاضر وارش و ایران ایر از برترین ایرلاین های کشور هستند که در مسیر پرواز تهران به ساری به مسافرین خدمت رسانی می کنند.

پرواز تهران به ساری حدود ۱۷۶ کیلومتر است و مسیر پروازی بین تهران به ساری زمانی حدود ۰۰:۴۳ دقیقه تا ۱:۱۵ طول می کشد. اما گاهی به علت خوب نبودن شرایط آب و هوایی، پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام می شود.

برنامه پروازی تهران به ساری عموما در روزهای شنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه، تنها یکبار در روز به حرکت در می آید.

اطلاعات فرودگاه بین المللی ساری

فرودگاه بین المللی ساری در ۲۰ کیلومتری شهر واقع شده است. در صورت نیاز با تاکسی سرویس می توانید با شماره ۰۱۱۳۳۷۲۳۷۰۰ تماس برقرار کنید.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه بین المللی ساری می توان با شماره ۱۹۹ یا اداره روابط عمومی ۰۱۱۳۳۷۱۸۰۰۴ ارتباط برقرار کرد.
تهران، مشهد، عسلویه، بندرعباس، کیش، تبریز، اصفهان، شیراز و اهواز از مقصدهای پروازی فرودگاه ساری هستند.

و همچنین ایران ایر، کاسپین، آسمان، قشم ایر، آتا، کیش ایر و وارش از ایرلاین های فعال در این فرودگاه هستند.

ساری مرکز استان مازندران و از قدیمی ترین شهرهای ایران است که قدمتش به پنج هزارساله گذشته می رسد و به دلیل بناهای تاریخی و طبیعت زیبایی که دارد از قطب های مهم گردشگری ایران محسوب می شود.
عمارت فاضلی، موزه کلبادی، پناهگاه حیات وحش میانکاله و دشت ناز، باداب سورت، مسجد جامع شاه عباسی، دریاچه چورت، میدان ساعت، سد شهید رجایی، پارک شهید زارع، خانه رمدانی ها، بازار سنتی ساری، پارک ملل، دریاچه الندان، تالاب حمیدآباد، برج رسکت، حمام وزیری و دیگر جاذبه های طبیعی و تفریحی ساری برای هر توریستی دوست داشتنی است.