خرید اینترنتی بلیط هواپیما زاهدان

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما زاهدان از فلاوینگو در هر ساعت از شبانه روز، کافیست مبدأ مورد نظر خود را در لیست پایین صفحه انتخاب کنید و با انتخاب تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و کلاس پروازی، پیشنهادهای زیادی از طریق سیستم دریافت کنید. با داشتن گزینه های زیادی که به شما ارائه می شود، می توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما زاهدان را پیدا کنید. در صورتی که در تهران هستید می توانید حضوراً به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنید یا با شماره تلفن 43635000-021 تماس بگیرید.

فرودگاه بین المللی زاهدان ، هشتمین فرودگاه بین المللی کشور است که در بلوار شهید مطهری این شهر قرار دارد و از مرکز شهر، حدود 5 کیلومتر فاصله دارد. این فرودگاه دارای سه ترمینال داخلی، خارجی و حج است و تجار ایرانی را به کراچی و بمبئی جابه جا می کند. مسافران برای رفت به آمد به فرودگاه می توانند از تاکسی های فرودگاه استفاده کنند.

پروازهای داخلی به مقصد زاهدان

فرودگاه بین المللی زاهدان به فرودگاه بین المللی گرگان، فرودگاه کنارک، فرودگاه شهید دستغیب شیراز، فرودگاه شهید بهشتی اصفهان، فرودگاه آیت الله هاشمی رفسنجانی کرمان، فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران و فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد پروازهای داخلی دارد که همانطور که گفته شد، شما می توانید این پروازها را در انتهای همین صفحه پیدا کنید. هواپیمایی قشم، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ایران ایرتور و ایران ایر از ایرلاین های فعال کشوری در مسیرهای داخلی فرودگاه زاهدان هستند.

پروازهای خارجی به مقصد زاهدان

دبی، دمشق، نجف، بغداد و جده از پروازهای خارجی فرودگاه زاهدان هستند که به صورت غیربرنامه ای به حرکت در می آیند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید وارد لینک فرودگاه زاهدان تابلوی پروازها  شوید یا با شماره های 199 و شماره تلفن اطلاعات پرواز زاهدان 3222774-0541 تماس برقرار کنید.

سیستم حمل و نقل درون شهری زاهدان

مسافران در سفر به شهر زاهدان می توانند از تاکسی های خطی، اتوبوس های درون شهری و همچنین تاکسی های اینترنتی اسنپ و تپسی استفاده کنند. خبر خوب برای شما این است که اسنپ و تپسی که قیمت های بهتری نسبت به سایر رقبای خود در سیستم حمل و نقل دورن شهری زاهدان ایفا می کنند، در این شهر فعال هستند. فقط باید به خاطر داشته باشید که اگر اپلیکیشن های مربوطه را نصب نکرده اید، حتماً قبل از ورود به زاهدان از لینکهای بالا آنها را نصب کنید.

علاوه بر خرید بلیط پرواز داخلی و خارجی، فلاوینگو می تواند بهترین انتخاب شما برای رزرو هتل، اخذ ویزای شینگن اروپا، ویزای سایر کشورها و رزرو تورهای گروهی آسیا، اروپا و دیگر نقاط جهان باشد.