خرید بلیط هواپیما از بندرعباس به مقصد کیش

برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس کیش رفت و برگشت کافیست تا در باکس اصلی فلاوینگو، اطلاعات مورد نظر خود را پر کنید تا پیشنهادهای مختلفی از جهت قیمت، زمان پرواز، کلاس پروازی و ... به شما ارائه شود.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما بندرعباس کیش روش رایج خرید بلیط هواپیماست ولی با این حال فلاوینگو با درک درست شرایط برخی از مسافران، کارشناسان فروش خود را برای رزرو حضوری یا تلفنی بلیط هواپیما بندرعباس کیش بسیج کرده است و شما می توانید از طریق خطوط تلفن 43636-021 و یا 09054800413 با ما در تماس باشید. در ضمن مسافرانی که قصد رفتن به خارج از کشور دارند و نیاز به مشاوره بیشتری در مورد نحوه حضور در کشور مورد نظر خود دارند، می توانند با حضور در آدرس تهران، خیابان سهروردی شمالی پلاک 638 ، بلیط خود را به صورت حضوری رزور کنند.

اطلاعاتی که در ادامه می آید می تواند کمک بزرگی به شما در هنگام خرید بلیط هواپیما بندرعباس کیش باشد:

انواع بلیط هواپیما بندرعباس کیش

در مورد انواع بلیط باید بگوییم که معمولاً مسافران نام سه نوع بلیط چارتر، سیستمی و لحظه آخری را شنیده اند. بلیط لحظه آخری بندرعباس کیش که از نامش پیداست که چه نوع بلیطی است در واقع یکی از همان دو نوع بلیط چارتر یا سیستمی است که تا لحظه آخر مشتری نداشته است و قیمت آن در لحظه آخر تعیین می شود. بنابراین بلیط لحظه آخری بندرعباس کیش، نوع مستقلی محسوب نمی شود.

در مورد بلیط چارتر بندرعباس کیش هم باید بگوییم وقتی یک آژانس هواپیمایی تعدادی از صندلی های یک پرواز یا کل آن را از یک ایرلاین با قیمت پایین تر می خرد و در ادامه سعی می کند تا قبل از موعد پرواز آن را با قیمت مناسب تری به مسافران بفروشد، در اصطلاح گفته می شود که این پرواز را چارتر کرده است و بلیطهای آن را به صورت چارتر می فروشد.

بلیطهای سیستمی هم همان بلیطهایی هستند که توسط ایرلاین ها ثبت می شوند و ممکن است آژانس ها آنها را چارتر کنند و یا به صورت مستقیم به مسافران فروخته شود. خوبی بلیط سیستمی این است که قابل کنسل شدن است و بسته به اینکه متعلق به کدام ایرلاین باشد مبلغ پرداخت شده شما تا 90 درصد، قابل استرداد است. اگر هم افراد 2 تا 12 سال به همراه خود دارید، قیمت بلیط سیستمی بندرعباس کیش برای شما به صورت نیم بها محاسبه خواهد شد.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس کیش 

ارزان ترین بلیط هواپیمای بندر عباس کیش رفت را می توانید در فلاوینگو رزرو کنید. به دلیل نزدیکی بندرعباس و کیش به یکدیگر، قیمت بلیط هواپیمای بندرعباس کیش رفت و برگشت نسبت به سایر مسیرها از سطح پایین تری برخوردار است. در حال حاضر بلیط چارتر بندرعباس کیش را در کلاس اکونومی، حتی می توان تا حدود 170 هزار تومان پیدا کرد ولی قیمت این بلیط تا حدود 400 هزار تومان هم افزایش می یابد.

زمان پرواز هواپیمای بندرعباس کیش

به طور معمول پروازهای زیادی بین بندرعباس و کیش انجام می شود و نگرانی زیادی در مورد وجود پرواز بندرعباس کیش در زمان دلخواه خود نباید داشته باشید. در تمام روزهای سال بین بندرعباس و کیش، پرواز وجود دارد و شما می توانید این پرواز را به خصوص برای ساعات بعد از ظهر به راحتی رزرو کنید.

جاذبه های گردشگری کیش

کیش یک مقصد گردشگری است و نسبت به سایر شهرها از موقعیت اقتصادی یا سیاسی خاصی برخوردار نیست و اکثر افراد برای تفریح به کیش می روند. جزیره کیش جزو استان هرمزگان است و در غرب تنگه هرمز قرار دارد و دو شهر ابوظبی و دبی در جنوب آن قرار دارند. جاذبه های گردشگری کیش به طور مفصل در مقاله ای در مجله فلاوینگو معرفی شده است ولی اگر فرصت کافی برای مطالعه این مقاله ندارید، در سفر به کیش حتماً به مهمترین مکان های دیدنی کیش که در ادامه آمده است، سر بزنید :

شهر زیرزمینی کاریز، شهر باستانی حریره، پارک دلفین، ساحل مرجانی کیش و تفریحات آبی مانند قایق سواری، جت اسکی، موج سواری، غواصی و ...