خرید بلیط هواپیما از کرمان به مقصد کیش

بلیط هواپیما کرمان کیش را می توانید بدون معطلی در باکس بالای صفحه فلاوینگو رزرو کنید. کافیست شهر مورد نظر و تاریخ درخواستی خود را برای سفر انتخاب کنید و کلاس اکونومی، بیزینس یا درجه 1 را تعیین کنید.

 در صورتی که برای رزرو آنلاین به مشکلی برخوردید و یا در مواقعی مانند قطعی اینترنت، نیاز به رزرو فوری بلیط هواپیما کرمان کیش داشتید، می توانید با تیم پشتیبانی فلاوینگو مستقر در تهران خیابان سهروردی شمالی پلاک 683 تماس بگیرید. کارشناسان فروش ما با شماره 43635-021 در خدمت شما هستند. شماره تلفن پشتیبانی 24 ساعته فلاوینگو هم 09054800413 است.

برای اینکه با اطلاعات دقیق تر در مورد انواع بلیط بتوانید در هنگام خرید تصمیم بهتری متناسب با شرایط خود بگیرید، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

انواع بلیط هواپیما کرمان کیش

با توجه به شرایط شما ممکن است دو نوع بلیط سیستمی یا چارتر برای شما مناسب باشد. بلیط سیستمی، بلیطی است که توسط ایرلاین ها مدیریت و ارائه می شود و قیمت آن از مدتها پیش از پرواز، توسط ایرلاین مشخص می شود. مزیت این بلیط آن است که قابلیت کنسل شدن دارد و در صورت اطلاع به موقع، می توانید تا 90 درصد مبلغ داده شده را دریافت کنید. برای انتخاب بهترین ایرلاین از جهت قوانین عودت وجه به مجله فلاوینگو مراجعه کنید. خوبی دیگر بلیط سیستمی این است که برای کودکان بین 2 تا 12 سال نیم بها حساب می شود. در صورتی که می خواهید در تاریخ خاصی در مقصد حضور داشته باشید و این تاریخ برای شما خیلی مهم است، بهتر است که از پرواز سیستمی کرمان کیش استفاده کنید.

بلیط چارتر هم بلیطی است که توسط ایرلاین ها با قیمت پایین تر و به صورت عمده به آژانس ها فروخته می شود تا دغدغه فروش بلیطهای خود را نداشته باشند. آژانس ها هم این بلیط را طبق عرضه و تقاضای بازار، قیمتگذاری می کنند و ممکن است قیمت بلیط چارتری کرمان کیش را بالا یا پایین ببرند. معمولاً در زمان هایی که مدیران آژانس تشخیص دهند که احتمال دارد بلیط هواپیما کرمان کیش به فروش نرود، قیمت را کم کم پایین می آورند تا فروش بهتری داشته باشند. در زمان هایی مثل فصول سرد سال و روزهای خاصی که جشنواره های مختلفی در کیش برگزار می شود و مسافران کیش، زیاد هستند ممکن است قیمت بلیط چارتر افزایش پیدا کند و حتی  از بلیط سیستمی هم بیشتر شود.

یک نوع بلیط که در گذشته رواج بیشتری داشت بلیط لحظه آخری کرمان کیش است که باید برای رزرو کردن آن روحیه بالایی برای سفر داشته باشید و در لحظه اعلام وجود چنین بلیطی، کوله سفر به کیش را بلافاصله آماده کنید!

قیمت بلیط هواپیما کرمان کیش 

برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما کرمان کیش رفت و برگشت به شما پیشنهاد می کنیم که گوش به زنگ باشید و هر روز فقط در عرض چند ثانیه سایت فلاوینگو را بررسی کنید. در حال حاضر قیمت بلیط چارتر کرمان کیش حدود 400 الی 600 هزار تومان در کلاس اکونومی است. دقت کنید که قیمت بلیط هواپیما کرمان کیش در اواخر هفته که مردم برای گردش به کیش می روند گران تر و در اوایل هفته که این پرواز مشتری کمتری دارد، ارزان تر است. بنابراین اگر می خواهید یک هفته در کیش بمانید، بهتر است که در اوایل هفته به کیش بروید و در اواخر هفته برگردید.

زمان پرواز هواپیمای کرمان کیش

برنامه پروازهای کیش از کرمان به این صورت است که شما می توانید در هر روز دلخواهی از هفته از کرمان به کیش بروید و در هر روز دلخواه برگردید. البته بیشتر پروازهای کرمان کیش در حال حاضر در بعد از ظهر برگزار می شود و بهتر است طوری برنامه ریزی کنید که بعد از ظهر در فرودگاه کرمان باشید.

جاذبه های گردشگری کیش

کیش، جزیره ای کوچک و تفریحی در غرب تنگه هرمز است و از توابع استان هرمزگان محسوب می شود. دو شهر ابوظبی و دبی در جنوب کیش قرار دارند. مکان های دیدنی کیش در مجله فلاوینگو به طور کامل آمده است

ولی اگر فرصت مطالعه آن را ندارید، می توانید لیست زیر را ببینید :

پارک دلفین، ساحل مرجانی، شهر باستانی حریره، شهر زیر زمینی کاریز و تفریحات آبی مانند جت اسکی، موج سواری، غواصی و ...