بلیط هواپیما از اصفهان به مقصد بندرعباس

بلیط چارتری و لحظه آخری همیشه بهترین انتخاب برای سفرهای مقرون به صرفه و کم هزینه هستند. اما بیشتر در روزهای اول هفته و زمانی که صندلی ها هواپیما خالی می ماند، به فروش می رسد. این بلیط برای کسانی مناسب است که زمان اهمیت زیادی برایشان ندارد و فقط قصدشان سفر است. 
بلیط سیستمی برای خانواده و سفرهای کاری،گزینه ی بهتری است، چرا که افراد باتوجه به زمانبندی می توانند برای سفر برنامه ریزی کنند. بلیط های سیستمی در صورت کنسلی تا ۷۰٪ قیمت بلیط به مسافر استرداد داده می شود. اما بلیط های لحظه آخری و چارتری در صورت کنسلی، طبق قوانین کنسلی مبلغ بازگشت داده می شود.

قیمت بلیط معمولا به عواملی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، مسیر و ساعت پرواز، کلاس پروازی و دیگر عوامل بستگی دارد. 

در مجموع مسافرین در زمان کمی می توانند مناسب ترین و ارزان ترین بلیط را از سایت فلاوینگو تهیه کنند.

پرواز اصفهان به مقصد بندرعباس از طولانی ترین مقاصد پروازی در ایران است. فلاوینگو از سایت های معتبر فروش در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت، بلیط را برای مسافران خریداری و رزرو می کند.

مدت زمان پرواز اصفهان بندرعباس

مسافتی که پرواز اصفهان به مقصد بندرعباس طی می کند، چیزی در حدود ۷۵۳ کیلومتر و از طولانی ترین پروازهاست. این مسافت باتوجه به شرایط آب و هوایی حدودا ۱:۰۵ تا ۱:۴۰ دقیقه طول می کشد، گاهی نامساعدبودن آب و هوا باعث تغییر مسیر و تاخیر پرواز هم می شود.

کیش ایر، آتا، ایران ایر، امارات متحده عربی و دیگر ایرلاین ها از معتبرترین ها هستند که در طول مسیر به مسافران خدمت رسانی می کنند. 

ساعت پروازی مسیر اصفهان بندرعباس در طول روز متغیر است و در این مسیر معمولا یک پرواز با ایرلاین های متفاوت به حرکت در می آید.

اطلاعات فرودگاه بندرعباس

فرودگاه بین المللی شهدای پرواز 655 هما در 5 کیلومتری بندرعباس واقع شده است. برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای بندرعباس با شماره 199 و شماره روابط عمومی فرودگاه بندرعباس 07633611011 تماس برقرار کرد.

بندرعباس از شهرهای تجاری مهم از گذشته تا به امروزه است. معابد و قلعه های موجود، نشان از زندگی اقلیت های مختلف در کنار هم و آثار تاریخی به یادگار مانده اهمیت بندرعباس در گذشتگان را نشان می دهد. بندرعباس از مسیرهای تجاری مهم در جنوب ایران، میزبان تجار و بازرگانان زیادی است و امروزه به دلیل جاذبه های زیبایش مقصد گردشگران زیادی از گوشه و کنار دنیاست. 
پاییز و زمستان از بهترین فصل ها برای سفر به دیدنی های بندرعباس است.
حمام گله داری یادگاری از حمام های دوره های قاجار، مسجد گله داری با ۳۶ ستون و گچبری های زیبا، پل لاتیدان با قدمتی ۵۰۰ ساله، برکه های باران با گنبدهای مخروطی، عمارت کلاه فرنگی با معماری به سبک اروپایی، صید مشتا محلی برای ماهی گیری صیادان جنوبی، قلعه فین بر روی تپه ای مرتفع با کاربری نظامی و دفاعی، مسجد جامع دلگشا با معماری منحصر به فرد، چشمه آب گرم گنو با چشمه های درمانی و طبیعتی زیبا، معبد هندوها پرستشگاه بت گوران، غار خرسین از جذاب ترین غارهای نمکی، موزه مردم شناسی خلیج فارس نمایش سبک زندگی مردمان بندرعباس و محله باستانی سورو با نخلستان های درهم تنیده که دیدنی هایش برای توریست ها جذاب و دلنشین است.