خرید بلیط هواپیما از کیش به مقصد بندرعباس

برای خرید بلیط هواپیما کیش بندرعباس بهترین راه این است که از طریق آنلاین اقدام کنید. البته آژانس هایی مانند شرکت مسافری عالی گشت آریا این امکان را به شما می دهند که بتوانید به صورت تلفنی یا حضوری بلیط هواپیما کیش بندرعباس را رزرو کنید. شما می توانید از طریق سایت فلاوینگو کار رزرو اینترنتی بلیط هواپیما کیش بندرعباس را به راحتی انجام دهید و یا از طریق شماره تلفن های 43635-021 و 09054800413 که به صورت 24 ساعته کار پشتیبانی از شما را بر عهده دارد، با ما در تماس باشید.

بهتر است برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش بندرعباس رفت و برگشت، مطالبی را که در ادامه می آید مطالعه کنید تا خودتان بتوانید با چشم بازتری هنگام خرید تصمیم بگیرید. 

انواع بلیط سیستمی و بلیط چارتری کیش بندرعباس

خیلی از افراد تصور می کنند که اولین کاری که باید برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط کیش بندرعباس انجام دهند این است که به دنبال بلیطی به نام بلیط چارتر بگردند. ولی این تصور ممکن است بعضی وقتها درست نباشد. برای فهم این موضوع باید تفاوت بلیط سیستمی و بلیط چارتر را به درستی بدانید.

دو بازیگر اصلی در تعیین فروش بلیط هواپیما، شرکت های هواپیمایی و آژانس های هواپیمایی هستند. بلیطهای سیستمی، بلیطهایی هستند که قیمت گذاری آنها در اختیار شرکت های هواپیمایی مانند ایران ایر، ماهان، کیش ایر و ... است. کاری که این شرکت ها یا همان ایرلاین ها انجام می دهند این است که برای اینکه روی مسائل فنی سفر مانند امور مربوط به فرایند انجام سفر و مسائل فنی تعمیر و نگهداری هواپیما متمرکز شوند، بلیطهای سیستمی خود را به طور عمده و با قیمت پایین تری به آژانس ها می فروشند.

آژانس ها هم بلیطهای خریداری شده را متناسب با صلاحدید خود با قیمت های جدید می فروشند. به این ترتیب ممکن است قیمت بلیط چارتری کیش بندرعباس بالاتر یا پایین تر از قیمت بلیط سیستمی باشد. البته در بیشتر مواقع حالت دوم اتفاق می افتد و آژانس دارنده بلیط، برای اینکه صندلی ها خالی نماند، قیمت بلیط هواپیما کیش بندرعباس را به اندازه کافی پایین می آورد تا این بلیط، مشتری پیدا کند. مزیت آژانس ها این است که تعداد آن ها بیشتر از ایرلاین ها است و بنابراین خرید بلیط هواپیما کیش بندرعباس از آنها راحت تر و ارزان تر صورت می گیرد.

مزیت بلیط سیستمی به بلیط چارتر کیش بندر عباس این است که بلیط سیستمی قابلیت کنسل شدن و عودت وجه تا 90 درصد مبلغ پرداخت شده را دارد و برای فرزندان بین 2 تا 12 سال نیم بها حساب می شود ولی بلیط چارتر امکان کنسل شدن ندارد و قیمت آن برای همه افراد یکسان است.

در مورد بلیط لحظه آخری کیش بندرعباس هم که مدتی است کمتر رواج دارد، باید بگوییم که اگر روحیه سفر بالایی دارید و می توانید در چند دقیقه تصمیم بگیرید که کمتر از 12 ساعت بعد در یک شهر دیگر باشید، می توانید به دنبال بلیط هواپیما لحظه آخری کیش بندرعباس باشید. شما می توانید با عضویت در سایت فلاوینگو، از خدمات اطلاعرسانی این بلیطها استفاده کنید.

قیمت بلیط هواپیما کیش بندرعباس

ارزان ترین بلیط هواپیما کیش بندرعباس را می توانید به کمک فلاوینگو پیدا کنید. شما در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید می توانید در سایت فلاوینگو جستجو کنید و لیست بهترین قیمت بلیط هواپیما کیش بندرعباس را پیدا کنید. با توجه به نزدیک بودن فرودگاه های کیش و بندرعباس به یکدیگر، قیمت بلیط هواپیما کیش بندرعباس نسبت به سایر خطوط هواپیمایی زیاد نیست.

در حال حاضر قیمت بلیط چارتر کیش بندرعباس چیزی بین 200 الی 500 هزار تومان است و شما می توانید این بلیط را در این بازه قیمتی در فلاوینگو ثبت کنید.

 زمان پرواز هواپیمای کیش بندرعباس

برنامه پرواز بندرعباس از مبدأ کیش به این صورت است که برای همه روزهای هفته و برای بیشتر ساعات روز، بلیط هواپیما کیش بندرعباس وجود دارد و نیازی نیست در این زمینه دغدغه ای داشته باشید. نکته ای که باید دقت داشته باشید که این پرواز به دلیل اینکه اکثر افراد برای تعطیلات آخر هفته به کیش می روند و قصد بازگشت در روز جمعه را دارند، هر چقدر به جمعه و ساعات آخر این روز نزدیکتر می شویم، ممکن است گران تر باشد.

جاذبه های گردشگری بندرعباس

وقتی در قرن هفدهم میلادی سپاه شاه عباس صفوی توانست پرتقالی ها را از جنوب ایران خارج کند، بندر گمبرون به نام بندرعباس تغییر نام یافت. این شهر که مرکز استان هرمزگان است، در حال حاضر دارای دو مجتمع بندری شهید رجایی و شهید باهنر است که اهمیت فراوانی از لحاظ تجاری و بازرگانی برای کشور دارد و بسیاری از تجار بین المللی هم روی خدمات آن حساب باز کرده اند. 

به جاذبه های گردشگری بندرعباس به طور مفصل در مجله فلاوینگو پرداخته شده است. ولی شما می توانید منتخبی از این جاذبه ها را در ادامه بخوانید:

عمارت کلاه فرنگی، حمام گله داری، صید مُشتا، قلعه فین، دره داماش، آبگرم گنو، پل لاتیدان و ...