بلیط هواپیما از تهران به مقصد بندرعباس

بندرعباس را به جرئت می توان مهم‌ترین شهر بندری کشور دانست. این شهر که بندر بسیار پراهمیت امام خمینی را در خود جای داده با مساحتی 27 هزار کیلومتر مربعی یکی از بزرگ‌ترین شهرهای جنوبی به شمار می رود. بندر این شهر بزرگ‌ترین بندر تجاری کشور است و به دلیل حجم بالای ترانزیت در این شهر سفرهای تجاری زیادی به این شهر انجام می گیرد. بلیط هواپیما تهران بندرعباس همیشه یکی از پرفروش ترین بلیط های هواپیما در کشور محسوب می شود.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران بندرعباس

همان‌طور که اشاره کردیم بندرعباس به دلیل اهمیت تجاری مقصد سفرهای کاری بسیاری است، اما این تنها دلیل پرتردد بودن مسیر پرواز تهران بندرعباس و دیگر پروازهای منتهی به این شهر نیست.

از طرفی بندرعباس در نوع خود جاذبه های گردشگری بسیاری را جای داده و از طرف دیگر بسیاری از مسافرینی که قصد سفر به جزایر خلیج‌فارس را دارند، ابتدا با استفاده از بلیط هواپیما به این شهر سفر می‌کنند و سپس با کشتی و قایق سفر خود را ادامه می دهند.

مسجد گله داری، پل لاتیدان، برکه های باران، عمارت کلاه فرنگی، صید مشتا، قلعه فین، مسجد جامع دلگشا و پاساژها و مراکز خرید متنوع این شهر برخی از مهم‌ترین جاذبه های گردشگری این شهر محسوب می شوند.

یکی دیگر از مواردی که باعث شده بلیط هواپیمای تهران بندرعباس تقاضای زیادی داشته باشد، مسافت طولانی این مسیر است. در حال حاضر بلیط قطار نیز برای این مسیر موجود است، اما سفر با قطار، اتوبوس و خودروی شخصی از تهران تا بندرعباس بسیار طولانی و خسته کننده خواهد بود.

اکنون امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیمای تهران بندرعباس نیز وجود دارد و شما به راحتی می توانید با چند کلیک و پرداخت اینترنتی هزینه بلیط، رزرو خود را انجام دهید.

پرواز تهران بندرعباس رفت و برگشت

مسافت پروازی بین شهرهای تهران و بندرعباس 1053 کیلومتر است. این مسافت با استفاده از هواپیما در حدود 1 ساعت 45 دقیقه طول می کشد. در صورتی که شرایط پرواز مساعد باشد، حتی ممکن است این زمان تا 1 ساعت و 25 دقیقه هم کاهش پیدا کند.

البته اکثریت پرواز تهران بندرعباس را پروازهای مستقیم تشکیل می دهد، اما در این میان پروازهای با توقف نیز وجود دارد. مدت زمانی که طول می کشد با استفاده از پرواز توقف دار از تهران به بندرعباس برسید چیزی در حدود 4 و ساعت 30 دقیقه است.

در حال حاضر 6 شرکت هواپیمایی پرواز تهران بندرعباس را به صورت پروازهای مستقیم ارائه می دهند. اولین پرواز در ساعت 5:45 دقیقه صبح هر روز حرکت می کند و زمان حرکت آخرین پرواز نیز در ساعت 19:15 دقیقه شب انجام می شود. بهترین پرواز تهران بندرعباس نیز توسط شرکت ایران ایرتور ارائه می شود. رضایت از پرواز تهران بندرعباس شرکت ایران ایرتور و ایران ایر تا به حال بیشتر از پروازهای دیگر بوده است.

قیمت بلیط هواپیمای تهران بندرعباس

مستقیم یا غیر مستقیم بودن پرواز، ساعت حرکت پرواز، زمان سفر، ایرلاین ارائه دهندۀ بلیط و کلاس پروازی برخی از مهم‌ترین مواردی هستند که می توانند بر قیمت بلیط هواپیمای تهران بندرعباس تأثیر بگذارند. این تأثیر در برخی موارد باعث افزایش قیمت بلیط می شوند و در برخی از موارد می توانند تا 50 درصد قیمت بلیط را کاهش دهند.

پروازهای غیر مستقیم قیمتی کمتر از بلیط های مستقیم خواهند داشت. از طرفی پروازهایی که در ساعات اولیه صبح انجام می شود معمولاً تقاضای کمتری دارد و به همین دلیل بلیط آن ممکن است با قیمتی کمتر از بلیط های شبانه ارائه شود.

قیمت بلیط هواپیمای تهران بندرعباس احتمالاً در ماه هایی از سال که شرایط آب و هوایی در بندرعباس مطبوع تر از ماه های دیگر است بیشتر است. در فصل تابستان نیز به دلیل آب و هوای بسیار گرم بندرعباس میزان سفرها به این شهر کاهش پیدا می کند و احتمالاً می توانید بلیط هواپیمای این مسیر را با هزینه ای کمتر تهیه کنید.

بلیط چارتر و لحظه آخری تهران بندرعباس بهترین راه خرید بلیط ارزان است. در بسیاری از مناسبت ها و اعیاد و عزاداری ها ممکن است میزان سفر به یک شهر کاهش پیدا کند. در چنین زمان هایی بلیط هواپیما معمولاً با قیمت چارتری ارائه می شود. در صورتی که برنامه زمانی انعطاف پذیری داشته باشید می توانید اقدام به خرید بلیط هواپیما تهران بندرعباس حتی تا نصف قیمت کنید. همچنین می توانید با تماس با تیم پشتیبانی سایت فلاوینگو اقدام ثبت و رزرو بلیط خود نمایید.