خرید اینترنتی بلیط هواپیما کرمان

بعد از خرید بلیط هواپیما کرمان و سوار شدن بر هواپیما، در فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی کرمان خواهید نشست. این فرودگاه تا مرکز شهر 12 کیلومتر و حدود 20 دقیقه فاصله دارد و مسافران برای رفت و آمد به آن می توانند از تاکسی های فرودگاه استفاده کنند. 

برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما کرمان ، سایت فلاوینگو  یکی از بهترین گزینه هاست. برای خرید آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و در کمترین زمان می توانید با انتخاب مبدأ و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و کلاس پروازی؛ لیستی از بهترین پروازها را مشاهده کنید. سپس با مقایسه  قیمت بلیط هواپیما کرمان در ایرلاین ها متنوع، بهترین گزینه را رزرو و خریداری کند. شما همچنین می توانید حضوراً به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنید و یا با شماره تلفن 43635000-021 تماس بگیرید تا کارشناسان فلاوینگو، بلیط هواپیمای کرمان را برای شما رزرو کنند.

پروازهای داخلی به مقصد کرمان

تهران، اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز، مشهد، کیش و زاهدان از مسیرهای پروازی کرمان در فرودگاه آیت الله هاشمی رفسنجانی هستند. شما می توانید بلیط هواپیمای کرمان را از مبدأ این شهرها در پایین همین صفحه رزرو کنید. ایران ایر، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی آسمان، ماهان ایر، کیش ایر و قشم ایر از بهترین ایرلاین های کشور هستند که در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کنند.

علاوه بر خرید بلیط هواپیما کرمان و بلیط های ارزان قیمت داخلی و خارجی، اخذ ویزای تضمینی شینگن، اخذ ویزاهای توریستی و تحصیلی کانادا، رزرو هتل در سراسر دنیا و برگزاری تورهای اروپا و سایر کشورهای دنیا، از خدمات شگفت انگیز فلاوینگو برای مسافرانش است. برای مشاوره در مورد خدمات ویزا و رزرو تورهای گروهی هم می توانید با شماره 43635000-021 تماس برقرار کنید.

پروازهای خارجی به مقصد کرمان

از پروازهای بین المللی در این فرودگاه می توان به پرواز از نجف، دبی، تفلیس، جده و بغداد به کرمان و برعکس اشاره کرد. ضمناً ایرلاین های ایران ایر، هواپیمایی زاگرس، ماهان ایر و قشم ایر از ایرلاین های فعال در این مسیرها هستند.

مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر از پروازهای داخلی فرودگاه کرمان می توانند از طریق فرودگاه کرمان اطلاعات پرواز و یا  شماره تلفن های 199 و یا 034-32110031  اقدام کنند.

سیستم حمل و نقل درون شهری کرمان

در سفر به کرمان و رفت و آمد درون شهری، بهترین گزینه ها تاکسی های خطی، تاکسی تلفنی، اتوبوس های درون شهری و اسنپ و تپسی می باشند. ضمناً باید بدانید که تاکسی های اینترنتی اسنپ و تپسی معمولاً از بقیه وسایل ارزان تر هستند. شما می توانید اپلیکیشن های مربوطه را از لینک های داده شده، نصب کنید.