خرید اینترنتی بلیط هواپیما رشت

فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت در بلوار ولیعصر رشت دارای دو ترمینال داخلی و خارجی است که از لحاظ دسترسی شهری، جزو یکی از بهترین فرودگاه های کشور محسوب می شود. فرودگاه در 7 کیلومتری جاده رشت به انزلی و 15 کیلومتری منطقه آزاد بندرانزلی قرار گرفته و روزانه میزبان چندین پرواز داخلی و خارجی است. همچنین مسافران برای رفت و آمد به فرودگاه می توانند از تاکسی های فرودگاه، ون های عمومی یا اتوبوس های پایانه مسافربری رشت در نزدیکی فرودگاه استفاده کنند. پیشنهاد ما به شما، استفاده از خدمات فلاوینگو برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما رشت است.

فلاوینگو (عالی گشت) از بهترین آژانس های هواپیمایی کشور برای یافتن مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما رشت و رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی است. برای خرید آنلاین کافیست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ پرواز، تعداد نفرات و کلاس پروازی؛ لیستی از بهترین پروازهای تاریخ مورد نظر نمایش داده شود. با توجه به پایگاه داده قدرتمند فلاوینگو و ارتباط گسترده با ایرلاین ها و آژانس های فروش بلیط، شما همیشه می توانید ارزان ترین بلیط هواپیما رشت را در بین گزینه های پیشنهادی بیابید. اگر هم در تهران هستید، می توانید حضورا به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنید و یا با شماره تلفن 43635000-021 از کارشناسان ما بخواهید تا به صورت تلفنی، پرواز رشت را برای شما رزرو کنند.

پروازهای داخلی به مقصد رشت

تهران، تبریز، اهواز، ساری، بندرعباس، شیراز، عسلویه، مشهد و کیش از پروازهای داخلی هستند که در طول هفته از آنها به فرودگاه سردار جنگل رشت انچام می شود و شما می توانید آنها را در همین صفحه رزرو کنید. ایران ایر، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی کیش، هواپیمایی وارش، هواپیمایی قشم، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی کارون و هواپیمایی ایران ایرتور از ایرلاین های فعال در مسیرهای داخلی فرودگاه رشت هستند.

پروازهای خارجی به مقصد رشت

آیا فرودگاه رشت پرواز خارجی دارد؟ پرواز رفت و برگشت به فرودگاه بین المللی بغداد، فرودگاه بین المللی بصره و فرودگاه بین المللی استانبول از پروازهای خارجی است که در فرودگاه رشت انجام می شوند.
مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر از ساعات پرواز های فرودگاه رشت و جدول پروازهای هفتگی فرودگاه رشت مسافران می توانند با شماره 199 و یا روابط عمومی فرودگاه به شماره 34888199-013 ارتباط برقرار کنند.

علاوه بر خرید بلیط هواپیما رشتو بلیط های ارزان قیمت داخلی و خارجی، اخذ ویزای تضمینی شینگن، اخذ ویزاهای توریستی و تحصیلی کانادا، رزرو هتل در سراسر دنیا و تورهای گروهی به بیشتر کشورهای دنیا از خدمات شگفت انگیز ما برای مسافران است.

سیستم حمل و نقل درون شهری رشت

مسافران شهر رشت برای حمل و نقل درون شهری می توانند از اتوبوس های شهری، تاکسی های سبز و زرد رنگ، ون های عمومی و همچنین تاکسی های اینترنتی معروف مانند اسنپ و تپسی استفاده کنند.