پرواز ساری

مسیرهای پروازی ساری به دلیل زیبایی شمال ایران، یک از پرطرفدارترین ها مسیرهای پروازی در سطح کشور است که شما می توانید همه آنها را در اینجا رزرو کنید. فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری در سال 1372 با هر ساعت یک پرواز و با دو ترمینال داخلی و خارجی افتتاح شد. اما فرودگاه ساری کجاست؟ فرودگاه بین المللی ساری در 20 کیلومتری شهر، در مسیر اتوبان ساری- نکا، در شهرستان میانرود، روبه روی هتل بادله در انتهای بزرگراه جدید فرودگاه در بلوار شاه آباد واقع شده است و مسافران برای رفت و آمد به آن می توانند از تاکسی های فرودگاه استفاده کنند.

فلاوینگو (عالی گشت) یکی از بهترین آژانس های هواپیمایی برای ررزو ارزان ترین بلیط هواپیما ساری و خرید بلیط پروازهای داخلی و خارجی است. از طریق همین صفحه می توانید پرواز داخلی مورد نظر خود را به ساری با روش آنلاین رزرو کنید و قیمت بلیط هواپیما ساری را در کمترین زمان چک کنید. مسافران می توانند در هر ساعت از شبانه روز با انتخاب مبدأ و مقصد، کلاس پروازی، تاریخ رفت و برگشت و تعداد نفرات؛ لیستی از بهترین پروازهای تاریخ مورد نظر را ببینند و به راحتی پرواز خود را رزرو کنند. 

ضمناً برای خرید بلیط به صورت حضوری در ساعات اداری می توانید به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنید و یا با شماره تلفن 43635000-021 تماس بگیرید و به صورت تلفنی، بلیط مورد نظر خود را رزرو کنید.

پروازهای داخلی به مقصد ساری

شاید سوال کنید که فرودگاه ساری به چه شهرهایی پرواز دارد؟ پروازهای زیادی از فرودگاه عسلویه، اهواز، مشهد، تهران، بندرعباس، اصفهان و شیراز در برنامه هفتگی فرودگاه ساری هستند و طبیعتاً مسیر عکس آنها هم از فرودگاه ساری به شهرهای بالا در برنامه این فرودگاه هست. ایران ایر، کاسپین، آسمان، آتا، کیش ایر و وارش از بهترین ایرلاین هایی هستند که در این مسیرها به مسافران خدمات رسانی می کنند. 
مسافران می توانند همه پروازهای داخلی و بین المللی به مقصد ساری را در پایین همین صفحه رزرو کنند.

پروازهای خارجی به مقصد ساری

فرودگاه بین المللی ساری علاوه بر پروازهای داخلی، پروازهای خارجی به شهرهای دبی، استانبول، باکو، تفلیس، جده و مدینه دارد که هواپیمایی ایران ایر و هواپیمایی سعودی از شرکت های هواپیمایی فعال در این مسیر هستند.
مسافران برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه ساری و تابلو اطلاعات پرواز فرودگاه ساری با شماره 199 یا با تلفن اداره روابط عمومی فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری 01133718004 تماس برقرار کنند.

علاوه بر خرید بلیط هواپیما ساری ، اخذ ویزای تضمینی شینگن، تورهای گروهی دور جهان و رزرو هتل و پروازهای داخلی و بین المللی از خدمات پرطرفداری است که فلاوینگو به مسافران خود عرضه می کند.

سیستم حمل و نقل درون شهری ساری

مسافران برای رفت و آمد درون شهری در شهر ساری می توانند از تاکسی تلفنی، تاکسی های زرد و سبز رنگ شهر استفاده کنند. همچنین خوشبختانه در حال حاضر تاکسی های اینترنتی معتبری مانند اسنپ و تپسی هم در ساری فعال هستند و شما می توانید بلافاصله بعد از خروج از فرودگاه ساری، از آنها استفاده کنید. فقط فراموش نکنید که باید از لینکهای داده شده، اپلیکیشن مربوط به آن را در گوشی خود نصب کنید.