بلیط هواپیما از اهواز به مقصد کیش

کیش از زیباترین جزیره های جنوبی ایران با وسعت 90 کیلومتر در آب های خلیج فارس می درخشد. در روزگاران گذشته از مناطق تجاری چین، اروپا و ایران بوده و امروز یکی از مقاصد زمستانی محبوب برای گردشگران به شمار می آید. جاذبه های تاریخی، تفریحات آبی، دیدنی های طبیعی و دریای نیلگون خلیج فارس در کنارهم زیبایی های چشم نوازی پدید آوردند که برای هر گردشگری هیجان انگیز و دلنشین است.
کشتی به گل نشسته ی یونانی نمادی برای جزیره کیش، شهر زیرزمینی کاریز از شگفت انگیزترین کشفیات باستان شناسان با قدمت ۲۵۰۰ ساله، شهر باستانی حریره در غاری و در لابه لای کوه های سر به فلک کشیده نمایانگر زندگی مردمان کوه نشین، روستای باغو از قدیمی ترین آبادی ها، خانه اعیانی از عمارت ها ثروتمندنشین در دوره ایلخانیان، پایاب کیش با قدمتی ۲۰۰۰ ساله از نقاط محبوب کیش برای رهگذران، ساحل نقره ای در جزیره کیش، ساحل آراسته با درختان نارگیل، آکورایوم رویایی با هفتاد نوع ماهی تزیینی، بوستانی با آهوان آزاد، پارک ساحلی مرجان با چشم انداز آرامش بخش، مجموعه درخت سبز و درخت انجیر، معابد کهنسال در کنار طولانی ترین و بلندترین مسیرهای آبرفتی و اسکله تفریحی جزیره نقره فام خلیج فارس مکانی تفریحی برای خوشگذرانی، داشتن تفریحات آبی و گشت دوره جزیره از برترین دیدنی های کیش برای توریست هاست.

پرواز اهواز به مقصد کیش از طولانی ترین و بهترین مسیرهای پروازی است. فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی با داشتن کارشناسان مجرب، این امکان را برای مسافرین فراهم کرده تا با کمی زمان، بهترین و مناسب ترین بلیط اهواز کیش را تهیه کنند.

مدت زمان پرواز و ساعت پروازها 

مسافتی که پرواز اهواز به کیش طی می کند، حدود 741 کیلومتر است و این مسافت حدودا 1 ساعت تا 1:15 دقیقه طول می کشد، گاهی اوقات ممکن است به دلیل نامساعدبودن آب و هوا پرواز با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

به دلیل طولانی بودن مسافت، پرواز بهترین انتخاب برای سفر از اهواز به کیش است. وارش، کیش ایر و دیگر ایرلاین ها از بهترین هایی هستند که در این مسیر به مسافرین خدمت رسانی می کنند.

پرواز اهواز به مقصد کیش در بعضی روزها و تنها با یک پرواز در ساعات مختلف مانند؛ 12:15 یا 18:30 دقیقه به حرکت در می آید.

قیمت بلیط هواپیما اهواز کیش

بهترین گزینه برای خرید بلیط، آژانس ها هستند، زیرا به واسطه ی قراردادهای عمده ای که با ایرلاین ها می بندند، بلیط ها را به طور عمده می خرند، می تواند بلیط ها را با قیمت کمتری یا حتی بیشتر، باتوجه به شرایط به مسافر بفروشند. 

خرید آنلاین بلیط اهواز کیش از سایت فلاوینگو، بهترین راه برای تهیه بلیط است. چون ممکن است در چندثانیه بعد بلیط باقیمت بیشتری به فروش برسد. فلاوینگو با مشاوره های رایگان برای مسافرین و پشتیبانی 24 ساعته این امکان را برای مسافرین فراهم کرده تا در کمترین زمان، بهترین انتخاب را داشته باشند. 

بلیط های سیستمی برای سفرهای کاری و خانواده مناسب تر است و قابلیت کنسلی و بازگشت تا 70٪ از مبلغ کل بلیط را دارد. اما بلیط های لحظه آخری و چارتری که برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی مبلغی بازگشت داده نخواهد شد. چارتری و لحظه آخری گزینه هایی هستند، برای زمانی که صندلی های خالی مانده ی هواپیما را با قیمت پایین تر و گاهی نصف قیمت پر کنند، برای افرادی مناسب است که زمان سفر برایشان چندان اهمیتی ندارد.

برای اطلاعات بیشتر از پروازهای اهواز کیش به صفحه ی اول سایت فلاوینگو مراجعه کنید و برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر با شماره 199 یا شماره روابط عمومی فرودگاه کیش یعنی 44443300-076 تماس برقرار کنید.