خرید بلیط هواپیما تهران به مقصد کیش

هر زمان که در تعطیلات به فکر سفری متفاوت هستیم، بلیط هواپیما تهران کیش را خریداری انتخاب می کنیم، بر عکس دیگر ساکنان تهران که به صورت مدوام به شمال کشور مسافرت می کنند، کیش می تواند مقصد گردشگری بسیار جذابی برای همه اعضا خانواده باشد. قبل از سفر به کیش می خواهیم بهترین تجربه درباره پروازها و روش های تهیه بلیط هواپیما تهران به کیش را در اختیارتان قرار دهیم.

روش های تهیه بلیط هواپیما کیش

بعد از اینکه انواع بلیط هواپیما را شناختید، حال نوبت روش تهیه آن است؛ آیا باید به صورت حضوری یا اینترنتی بلیط خرید؟

خرید بلیط از طریق وب‌سایت های هواپیمایی

شرکت های بزرگ هواپیمایی برای تهیه مستقیم بلیط، شرایط خرید اینترنتی خود را دایر کرده اند. برای این منظور می توانید با مراجعه به آدرس اینترنتی این شرکت ها، روز و ساعت پرواز خود را تعیین کنید. همچنین در صورت پشیمانی، کسر از مبلغ به صورت جریمه قابل استرداد است.

خرید از طریق وب‌سایت ها فروش اینترنتی بلیط

این روش امروزه فوق العاده محبوب است، وب‌سایت های آنلاین فروش اینترنتی انواع بلیط سیستمی و چارتری با درج همه شرایط اعم از: مبدأ و مقصد پرواز، روز و ساعت پرواز، مقایسه قیمت، نوع هواپیما و بسیاری از موارد دیگر را به صورت آنلاین مشاهده و هر کدام را بر حسب نیاز خریداری کنند.

خرید بلیط از طریق مراجعه حضوری

این روش تا همین چند سال پیش بسیار مرسوم بود، ولی با ظهور وب‌سایت اینترنتی و فضای آنلاین، خرید حضوری کمتر مورد استقبال قرار می گیرد. با این حال، هنوز هم مسافران و گردشگران زیادی به صورت حضوری با مراجعه به شرکت های هواپیمایی و آژانس های گردشگری اقدام به خرید بلیط می کنند. شما همچنین می توانید با تماس تلفنی با تیم پشتیبانی فلاوینگو اقدام به ثبت نام و رزرو بلیط کنید.

قیمت بلیط هواپیما از مبدا تهران به کیش

همان‌طور که در بالا بیان شد، مقدار قیمت بر اساس شرکت هواپیمایی، روز، ساعت و نوع هواپیما (فرست کلاس یا اکونومی) متغیر است. شما ممکن است در روزهای معمولی یا مهم سال اقدام به سفر کنید، حتی قیمت روزهای معمولی در طول هفته نیز با یکدیگر متفاوت است، برای مثال شنبه ارزان تر از روزهای آخر هفته است.

به طور معمول قیمت بلیط هواپیما از تهران به کیش ممکن است بین 200 هزار تا 5 میلیون تومان متغیر باشد. یقیناً ارزان‌ترین نوع بلیط در نوع اکونومی و در روزهای معمولی هفته ارائه می شود و بلیط گران‌تر در نوع فرست کلاس و در روزهای مهم سال به فروش می رسد. ناگفته نماند فروش از طریق شرکت های هواپیمایی بر اساس قیمت مصوب صورت می گیرد.

به دلیل تفاوت در خدمات ایرلاین ها، در زمان خرید بلیط به نوع ایرلاینی که پرواز را به شما ارائه می دهد، توجه کنید. همچنین در برخی از موارد آژانس ها هواپیمایی اقدام به برپایی تورهای مسافرتی به جزیره کیش می کنند که دارای مزایای مهمی همچون ارائه بلیط ارزان قیمت، رزرو اقامتگاه، بلیط رفت و برگشت، صبحانه، ناهار و بسیاری خدمات دیگر است. پیشنهاد ما این است که حتما قبل از رزرو بلیط اقدام به خواندن قوانین و مقررات شرکت های هواپیمایی کنید تا از حقوق خود نسبت به تغییر موارد مرتبط با بلیط آگاهی کسب کنید.