بلیط هواپیما از تهران به مقصد کیش

برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش کافیست تا در باکس بالای همین صفحه، جزئیات بلیط خود را مشخص کنید تا به راحتی بلیط هواپیما تهران کیش رفت و برگشت را رزرو کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران کیش در حال حاضر بهترین روش تهیه بلیط هواپیما است که بهتر از روش حضوری است. در روش حضوری، ممکن است فرصت شما برای رزرو بلیطهای بهتر، از دست برود. با این وجود مشاوران فروش ما در صورت مشکل شما برای رزرو اینترنتی بلیط تهران کیش هم به صورت حضوری و هم به روش تلفنی، آماده پذیرش شما هستند. کافیست با شماره تلفن 43635-021 یا 09054800413 تماس بگیرید.

انواع بلیط هواپیما تهران کیش

بلیط هواپیمای تهران کیش رفت مانند همه بلیطهای پروازی دیگر در دو نوع اصلی سیستمی و چارتری ارائه می شود. قیمت بلیط سیستمی توسط ایرلاین و قیمت بلیط چارتری توسط آژانس ها تعیین می شود. اگر موضوع زمان برای شما خیلی مهم است، معمولاً بهتر است که از بلیط سیستمی تهران کیش استفاده کنید و اگر قیمت برای شما مهمتر است، باید به دنبال بلیط چارتری باشید.

کار اصلی ایرلاین ها انجام سفر هوایی و آماده سازی هواپیماست و فروش بلیط برای آنها یک کار فرعی به شمار می رود. به همین دلیل خیلی از ایرلاین ها سعی می کنند بلیطهای خود را از مدتها پیش طی قراردادی به آژانس ها بفروشند تا هم خیالشان از فروش بلیطها و خالی نماندن صندلی هواپیمایشان راحت باشد و هم دردسرهای فروش بلیط و سروکله زدن با مسافر را نداشته باشند. آژانس­ها هم با خرید بلیطهای ایرلاین ها که همان بلیط سیستمی نامیده می شوند، قیمت این بلیطها را به فراخور بازار، تغییر می دهند. چنین بلیطهایی را بلیط چارتر می نامند که بیشتر وقتها ارزان تر از بلیط سیستمی هستند.

برخی تصور می کنند که بلیطهای چارتر همیشه ارزان تر از بلیط سیستمی هستند ولی اینطور نیست. چون ممکن است آژانس چارتر کننده بلیط در نزدیکی پرواز هواپیما تشخیص دهد که متقاضیان یک پرواز زیاد هستند و بتواند با بالا بردن قیمت بلیط چارتر تهران کیش، به راحتی آن را بفروشد.

دو تفاوت مهم بلیط چارتر با بلیط سیستمی، در بازگرداندن بخشی از مبلغ بلیط در صورت منصرف شدن شما از سفر و همچنین نیم بها بودن بلیط کودکان 2 تا 12 سال است. در واقع در صورت کنسل شدن بلیط سیستمی، شما ممکن است بتوانید تا 70 درصد مبلغ خود را پس بگیرید. همچنین در بلیط چارتر، هزینه بلیط چارتر تهران کیش بزرگسال و کوچکسال تفاوتی ندارد.

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش 

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش در کلاس های پروازی مختلف متفاوت است. شما این بلیط را برای کلاس اکونومی که ارزان ترین بلیط هواپیما تهران کیش است در بازه قیمتی بین 200 الی 500 هزار تومان می توانید خریداری کنید. هر چه به زمان پرواز نزدیک می شویم به طور معمول قیمت این بلیط کاهش می یابد ولی این اصلاً یک قاعده کلی نیست. اینکه شما با هواپیمایی ایران ایر، ماهان یا کیش ایر و ... پرواز کنید و یا اینکه  هواپیمای Airbus سوار شوید یا بویینگ و ... قطعاً روی هزینه بلیط هواپیما تهران کیش رفت و برگشت تأثیر خواهد گذاشت.

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد

اطلاعات پرواز فرودگاه های کشور با شماره 199 قابل دستیابی است. البته شما می توانید همه اطلاعات پروازهای تهران کیش را در باکس فلاوینگو به راحتی پیدا کنید.

زمان پرواز هواپیمای تهران کیش

پرواز تهران کیش در حال حاضر تقریباً در همه روزهای هفته و ساعات شبانه روز برقرار است. به خاطر داشته باشید که پروازهای به کیش، با توجه به گرمسیری بودن این جزیره در فصلهای پاییز و زمستان علاقمندان بیشتری دارد و اگر در روز خاصی در این دو فصل می خواهید به این جزیره بروید که زمان آن خیلی برایتان مهم است، شاید بهتر باشد از بلیطهای سیستمی استفاده کنید.

جاذبه های گردشگری کیش

جزیره بیضی مانند کیش یکی از جزیره های زیبای خلیج فارس و جزو استان هرمزگان است. این جزیره از از شرق به تنگه هرمز، از جنوب به کشور امارات و از غرب به بحرین و عربستان منتهی می شود. سالانه نزدیک به دو میلیون نفر از جاذبه های گردشگری کیش بازدید می کنند. فهرست مهمترین مکان های گردشگری کیش عبارت است از:

تفریحاتی آبی مانند جت اسکی، موج سواری، قایق سواری، غواصی و ... ، ساحل مرجانی کیش، شهر زیرزمینی کاریز، شهر باستانی حریره، پارک دلفین و ...