برنامۀ کامل پرواز رشت به کیش و خرید بلیط هواپیما

 

رشت مرکز استان گیلان و یکی از زیباترین شهرهای کشور در خطه شمال ایران است. شهری در حاشیه دریای خزر که در حال حاضر سومین مقصد محبوب گردشگران ایرانی است. رشت طبیعت بسیار زیبای دار و به همین دلیل در بین افراد طرفداران بسیاری دارد. رشت طبیعت زیبایش را مدیون باران های همیشگی و زیادش است. به‌طور کلی اقلیم رشت را به لحاظ آب و هوایی باید سرد و مرطوب و تابستان های آن را گرم و شرجی بدانیم. رشت جاذبه های دیدنی بسیار زیادی دارد و از مهم‌ترین جاذبه های گردشگری آن باید به روستای سراوان و سقالسکار اشاره کنیم.

کیش را نیز در جنوب کشور می توانیم به عنوان همتای جنوبی شهر رشت معرفی کنیم. جزیره ای پر از زیبایی و جاذبه های دیدنی که در فصل های سرد سال میهمان مسافران بسیاری است. کیش مساحتی در حدود 92 کیلومتر مربع دارد و پرطرفدار ترین جزیره در کشور است. مسلماً برای افرادی که قصد سفر بین دو شهر رشت در شمال کشور و جزیره کیش در جنوب کشور را دارند، خرید بلیط هواپیما رشت به کیش بهترین انتخاب ممکن است.

البته همیشه استفاده از خودرو های شخصی و عمومی انتخابی است که پیش روی شما قرار دارد، اما مسافتی به این دور و درازی زمانی 20 روزه برای سفر را می طلبد! پس همچنان بهترین ابزار سفر هواپیماست.

خرید بلیط هواپیما رشت به کیش

قبل از هر چیز باید به این نکته اشاره کنیم که هر زمانی برای سفر به جزیره کیش مناسب نیست. فرقی نمی کند که قصد رید بلیط هواپیما رشت به کیش داشته باشید یا از دیگر نقاط کشور به کیش سفر کنید. در ایامی مانند تعطیلات خاص، ایام عید و تعطیلات پاییزه قیمت همه چیز در جزیره کیش دارای افزایش است. حتی بلیط هواپیما رشت به کیش هم افزایش پیدا می کند. پس توصیه می کنیم که زمان خرید بلیط هواپیما رشت به کیش را در زمانی دور از تعطیلات خاص قرار دهید.

با توجه به اینکه رشت و کیش در دو بخش مختلف از کشور دارای فاصله بسیار زیادی هستند، طبیعی است که قیمت بلیط هواپیما رشت به کیش کمی بالاست؛ اما برای خرید بلیط ارزان رشت به کیش باید چه کرد؟ قیمت بلیط هواپیما در یک مسیر خاص تحت تأثیر عوامل مختلفی است، عواملی مانند نوع کلاس پروازی، شرکت هوایی ارائه دهنده بلیط و روز سفر می‌باشد. لذا برای تهیه بلیط ارزان قیمت می توانید به خرید بلیط های چارتری باشید.

البته بلیط های لحظه آخری نیز گزینه مناسبی هستند، اما کمی ریسک بالایی دارند. دو مشکل عمده در خرید بلیط های چارتر لحظه آخری این است که قابلیط استرداد ندارند و همچنین قیمت بلیط بزرگ‌سال و کودکان نیز یکسان است.

این در حالی است که در بلیط های سیستمی نرخ قیمت بلیط در رده های سنی مختلف، تفاوت دارد.

فرودگاه کیش کجاست؟

فرودگاه کیش در مساحتی 13 هزار متر مربعی در مرکز جزیره زیبای ایران قرار دارد. بر اساس اطلاعات موجود فرودگاه کیش چهارمین فرودگاه پر تردد کشور به لحاظ تعداد پروازهای ورودی و خروجی و همچنین تعداد مسافران آن است. در هر روز و هفته تعداد کثیری مسافران داخلی و خارجی برای بازدید از جزیره کیش به جنوب کشور سفر می کنند.

فرودگاه کیش همچنین با خدمات بسیار مناسبی که در اختیار مسافران قرار می دهد نیز شهرت دارد. از جمله بهترین خدمات موجود در فرودگاه کیش می توانیم به خدمات ویژه ای نظیر وای فای رایگان، رستوران، خدمات بانکی و صرافی، اورژانس و پزشکی و حمل و نقل با لیموزین اشاره کنیم.

برای پرواز رشت به کیش از کجا بلیط بخریم؟

خوشبختانه به لطف حضور تکنولوژی و اینترنت دیگر نیازی به دفاتر فیزیکی فروش وجود ندارد. وب‌سایت های بسیاری هم برای خرید بلیط هواپیما وجود دارند اما هر مرجعی برای خرید مطمئن نیست. برای خرید بلیط هواپیما رشت کیش توصیه می کنیم همواره از سایت های معتبری مانند علی بابا، سفرمی، قاصدک 24 و سامتیک اقدام به تهیه بلیط هواپیما کنید.