بلیط هواپیما مشهد به مقصد کیش

جزیرۀ کیش به عنوان مهم‌ترین مقصد گردشگری در میان تمام جزایر کشور و همچنین یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری در میان تمام شهرها ایران همواره مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی بوده است. بیشتر گردشگران خارجی که از این جزیره زیبا دیدن می کنند از کیش به عنوان یکی از زیباترین جزایر خلیج فارس یاد می کنند.

خوشبختانه در دو دهه اخیر توجه فراوانی به این جزیره شده و علاوه بر جاذبه های گردشگری طبیعی این شهر، امکانات تفریحی-گردشگری فراوانی در این شهر ایجاد شده است. همه این موارد باعث شده که بلیط های هواپیمای منتهی به این جزیره زیبا فروش فراوانی به دست آورند.

خرید بلیط هواپیما مشهد به کیش

به دلیل فاصله زیادی که بین شهرهای بزرگ کشور و جزیره کیش وجود دارد معمولاً بلیط هواپیما معمولاً انتخاب بیشتر افرادی است که قصد سفر به این جزیره را داشته باشند. بلیط هواپیما مشهد کیش در حال حاضر یکی از پرفروش ترین ها محسوب که معمولا مبدا آن شهر تهران می باشد.

در حال حاضر می توانید به راحتی و تنها با چند کلیک و ارائه مشخصات اقدام به خرید  لازم بلیط خود را به صورت اینترنتی خریداری کرده و هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

علاوه بر جاذبه های گردشگری و امکانات تفریحی موجود در جزیره کیش ستاد دائمی جشنواره ها و مناسبت های کیش برای گردشگران جشنواره های تابستانی و نوروزی برگزار می کند تا مسافران از اقصی نقاط کشور به کیش سفر کنند و اوقات خوبی را در زمان سفر خود تجربه کنند.

ساحل مرجانی، باغ پرندگان کیش، دلفیناریوم شهر زیرزمینی کاریز، کلبه هور، کشتی یونانی و پارک های ساحلی و تفریحی جزیره برخی از جاذبه های گردشگری کیش محسوب می شوند که گردشگران را به این منطقه می کشانند.

اطلاعات پرواز مشهد کیش

فرودگاه بین المللی کیش جایی است پرواز مشهد کیش در آن فرود می آید. از نظر موقعیت جغرافیایی این فرودگاه در مرکز جزیره قرار گرفته و دسترسی از آن به تمام نقاط جزیره آسان است. فرودگاه بین المللی کیش چهارمین فرودگاه پرتردد در میان تمام فرودگاه های کشور است، به این معنی که تعداد مسافرینی که در این فرودگاه رفت و آمد می کنند، بعد از فرودگاه های مهرآباد، هاشمی نژاد مشهد و امام خمینی در رده چهارم قرار دارد.

پرواز مشهد کیش فاصله 1206 کیلومتری بین این دو شهر را تنها در حدود 2 ساعت طی می کند. البته این زمان با توجه به شرایط آب و هوایی از 1 ساعت و 45 دقیقه تا 2 ساعت متغیر است. با توجه به زمان کم پرواز در این مسیر بهترین راه برای سفر در این مسیر طولانی استفاده از پرواز مشهد کیش است.

اولین پرواز مشهد کیش در ساعت 5 صبح هر روز از مشهد حرکت می کند و آخرین پرواز هم در ساعت 20:30 دقیقه شب فرودگاه هاشمی نژاد را به مقصد فرودگاه بین المللی کیش ترک می کند.

در حال حاضر بیشتر از 3 شرکت هواپیمایی پروازهایی را در مسیر مشهد به کیش میزبانی می کنند که از این بین رضایت مسافرین از ایرلاین های زاگرس و کیش ایر بیش از دیگر ایرلاین ها بوده است.

قیمت بلیط هواپیما مشهد کیش

بلیط هواپیما مشهد کیش بسته به عوامل مختلفی همچون کلاس پروازی، ایرلاین ارائه دهندۀ بلیط هواپیما و حتی زمان پرواز با اختلاف قیمت همراه است، اما مهم‌ترین عاملی که می تواند بر قیمت بلیط هواپیما مشهد کیش تأثیر بگذارد زمان سفر است.

بهترین زمان برای سفر به کیش در بیشتر موارد بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما به مقصد این شهر نیست. قیمت بلیط هواپیما مشهد کیش در فصل هایی که میزان سفر به جزیره کیش افزایش پیدا می کند با افزایش همراه است، در برخی از مناسبت ها همچون ایام محرم یا ایام رمضان به دلیل کاهش حجم سفرها از شهر مشهد به جزیره کیش احتمالاً می توانید بلیط هواپیما را به صورت چارتری و با قیمت مناسب تری تهیه کنید.

پیش از رزرو بلیط چارتر به یاد داشته باشید که چارتر بودن بلیط لزوماً به معنای ارزان بودن آن نیست، بنابراین بهتر است قبل از رزرو بلیط و جستجو آن در سایت فلاوینگو قیمت آن را با قیمت بلیط های سیستمی مقایسه کنید. برای اطلاع از قوانین و مقررات این نوع بلیط ها شما می توانید با تیم پشتیبانی فلاوینگو تماس بگیرید.