خرید بلیط هواپیما از اهواز به مقصد بندرعباس

بلیط هواپیما اهواز بندرعباس به طور معمول در روزهای یکشنبه، سه شنبه و جمعه ارائه می شود. این پرواز طبق اعلام برخی ایرلاین ها 70 دقیقه و طبق اعلام برخی دیگر 90 دقیقه طول می کشد ولی به طور کلی باید بدانید که کمتر از یک ساعت در آسمان خواهید بود.

فرودگاه بندرعباس در شرق این شهر و در انتهای بلوار 15 خرداد قرار دارد. این فرودگاه تا مرکز شهر 11 کیلومتر فاصله دارد و شما می توایند در مدت زمان 20 دقیقه، خود را از فرودگاه به مرکز شهر برسانید.

در مورد قیمت بلیط هواپیما اهواز بندرعباس چارتر باید بگوییم که این نوع بلیط در فلاوینگو ارائه می شود و شما می توانید در حال حاضر آن را با قیمتی نزدیک به 500 هزار تومان تهیه کنید. البته با توجه به تغییر شرایط بازار عرضه و تقاضا، امکان پایین آمدن قیمت هم زیاد است.

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز بندرعباس می توانید در بالای همین صفحه یا صفحه خانه سایت فلاوینگو اقدام کنید. امکان رزور تلفنی این بلیط هم از طریق شماره 43635-021 برای شما فراهم شده است. بعد از خرید بلیط هم شماره 09054800413 برای پشتیبانی شبانه روزی، به شما خدمت رسانی می کند.

بلیط لحظه آخری هواپیما اهواز بندرعباس

بهترین ایده ای که افراد مختلف برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما اهواز بندرعباس دارند، پیدا کردن یک بلیط لحظه آخری است. البته این ایده نادرستی نیست ولی باید بدانید که همواره بهترین راه نیست. در واقع در حال حاضر با توجه به اینکه قیمت بلیط های هواپیما بیشتر به صورت اینترنتی اعلام می شود، همه قیمت ها تقریباً هر 15 دقیقه یکبار آپدیت می شود و به همین دلیل ممکن است حتی در آخرین لحظات نزدیک به پرواز، قیمت بلیط هواپیما افزایش یا کاهش یابد.

بنابراین بهترین راه برای تهیه یک بلیط هواپیما اهواز بندرعباس ارزان، رصد دائم قیمت این بلیط در سایت های مختلف از جمله سایت فلاوینگو است. کافیست صفحه مربوط به پرواز اهواز بندرعباس را به طور مرتب در فلاوینگو آپدیت کنید. اپراتورهای سایت فلاوینگو، انتخاب های خوبی را برای شما آماده کرده اند.

تفاوت بلیط سیستمی با بلیط هواپیما اهواز بندرعباس چارتر

خیلی از افراد در مورد تفاوت بلیط چارتر و سیستمی، اطلاعات دقیقی ندارند و تصور می کنند که بلیط چارتر همیشه ارزان تر از بلیط سیستمی است. ولی باید بگوییم که این حرف همیشه درست نیست و خرید بلیط هواپیما اهواز بندرعباس چارتر همیشه به صرفه تر از خرید بلیط سیستمی نیست.

برای توضیح بیشتر باید بگوییم که آژانس های هواپیمایی معمولاً طی قراردادی با ایرلاین ها تعداد زیادی از صندلی های یک پرواز را با قیمت پایین تر اجاره می کنند و آن را به مرور و با توجه به بازار عرضه و تقاضا، به مسافران عرضه می کنند. بنابراین ممکن است گاهی به دلیل نگرانی از خالی ماندن صندلی های خریداری شده، بلیط مربوطه را به قیمت پایین تری عرضه کنند به گونه ای که متضرر هم بشوند ولی گاهی هم به دلیل تشخیصی که در مورد تقاضای بالای بلیط در بین مسافران دارند، ممکن است قیمت بلیط را بالا ببرند. بنابراین قیمت یک بلیط چارتر ممکن است از قیمت بلیط سیستمی که توسط ایرلاین ارائه می شود، بیشتر شود.

تفاوت بلیط سیستمی با بلیط چارتر در این است که بلیط سیستمی قابلیت کنسل شدن و عودت بخش زیادی از مبلغ را دارد و همچنین برای کودکان 2 تا 2 سال نیم بها است. مزیت بلیط چارتر در قیمت های پایین آن است که گاهی اِعمال می شود.

جاذبه های گردشگری بندرعباس

بندرعباس یا همان بندر گمبرون سابق، درست در جنوب ایران قرار دارد و مرکز استان هرمزگان ایران است. وجود دو مجتمع بندری شهید رجایی و شهید باهنر در این شهر موجب شده است که این شهر به محل حضور پرتعداد تجار و بازرگانان ایرانی و خارجی تبدیل شود. منتخب جاذبه های گردشگری بندرعباس عبارت است از:

حمام گله داری، آبگرم گنو، دره داماش، صید مُشتا، پل لاتیدان، قلعه فین، عمارت کلاه فرنگی و ...