بلیط هواپیما از اهواز به مقصد شیراز

شیراز با فرهنگ و تمدن کهنش، سرآمد شهرهای توریستی ایران به شمار می رود. به شهر عشاق و شعرا معروف است و چهارفصلش میزبان گردشگران داخلی و خارجی از گوشه کنار دنیاست. این شهر با تمام دیدنی های باشکوه و زیبایش به تنهایی می تواند، شهری برای سفری چند روزه باشد. اردیبهشت ماه محبوب ترین زمان برای سفر به شیراز است که با شکوفه های بهارنارنج به بهشت زمینی تبدیل می شود. حافظیه میعادگاه عاشقان حافظ، سعدیه مکانی برای مریدان سعدی، شاه چراغ بارگاه میر سید احمد پسر امام موسی کاظم (ع)، دروازه قرآن میان دو کوه چهل مقام و باباکوهی، آرامگاه خواجوی کرمانی با چشم اندازی به زیبایی شهر، باغ نارنجستان قوام محل زندگی رجال بالامرتبه ی حکومت ناصرالدین شاه، محلی برای تشریفات اداری و پذیرایی از مهمان ویژه، باغ ارم با زیبایی هایی از دوران سلجوقی و آل اینجو، باغ دلگشا از قدیمی ترین باغ های شهر با عطر بهارنارنج، باغ جهان نما محلی برای ضیافت و مهمانی قجرها، باغ عفیف آباد معروف به باغ گلشن، ارگ کریم خان محل زندگی خاندان زندیه، عمارت شاپوری ملک شخصی عبدالصاحب شاپوری از تاجران بنام شیراز، حمام وکیل با پیشرفته ترین اصول معماری، مسجد وکیل ساخته شده با سبک معماری و هنرهای زیبا، بازار وکیل از مشهورترین بازارهای سنتی ایران، کلاه فرنگی عمارتی برای سفیران خارجی و مراسمات رسمی، خانه زینت الملوک از خانه های تاریخی قاجار و محل زندگی دختر قوام الملک، مسجد نصیرالملک معروف به مسجد صورتی، مسجد جامع عتیق معروف به مسجد جمعه یا آدینه از قدیمی ترین مساجد شهر، تخت جمشید در 40 کیلومتری شیراز از نام آورترین بناهای تاریخی جهان و پاسارگاد آرامگاه کوروش کبیر در 30 کیلومتری شیراز از برترین دیدنی های شیراز برای گردشگران است.

شیراز مقصدی برای تاریخ دوستان و گردشگران است و پرواز از تمام نقاط ایران بهترین و مناسب ترین گزینه ی سفر است. فلاوینگو با داشتن پیشنهادهای پروازهای ارزان و آسان این امکان را برای مسافرین شیراز فراهم کرده تا سفری بدون دغدغه را تجربه کنند.

مدت زمان پرواز و ساعت پروازها

مسافتی که پرواز اهواز به مقصد شیراز طی می کند در حدود 421 کیلومتر است و این مسافت حدود 36 دقیقه تا 1:05 دقیقه طول می کشد، اما ممکن است گاهی اوقات به دلیل مساعد نبودن شرایط آب و هوایی با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

در حال حاضر پرواز از اهواز بهترین ترین مسیر است. بهترین ایرلاین های هواپیمایی کشور مانند آسمان، ماهان، ایران ایر و دیگر ایرلاین ها در طول مسیر به مسافرین خدمات رسانی می کنند. 

پروازهای اهواز شیراز عموما از ساعت 7:10 دقیقه صبح شروع می شوند و آخرین پرواز در ساعت 23:35 دقیقه به حرکت در می آید.

قیمت بلیط هواپیما اهواز شیراز

معمولا برای خرید بلیط از دو روش می توان اقدام کرد: آژانس ها و ایرلاین ها. ایرلاین ها به صورت مستقیم و آژانس ها به صورت حضوری و آنلاین، اما با قیمتی مناسب تر و ارزان تر.

فلاوینگو با ارائه خدمات مشاوره رایگان، توسط کارشناسان مجرب و پشتیبانی ۲۴ ساعته، مناسب ترین و ارزان ترین بلیط پرواز اهواز شیراز را برای مسافرانش رزرو و خریداری می کند. کافی ست با شماره پشتیبانی 09054800413 و یا با شماره 43635-021 تماس برقرار کنید تا اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. 

بلیط سیستمی بخریم یا چارتر یا لحظه آخری؟ برای پاسخ به این سوال به نکات گفته شده توجه کنید. اگر زمان سفر، دارای اهمیت و در زمان معینی باید در مقصد باشید یا با خانواده سفر می کنید، بلیط سیستمی گزینه ی بهتری است، چرا که مطمئن هستید در ساعت مشخص به مقصد خواهید رسید و در صورت کنسل شدن سفر، 70 ٪ قیمت بلیط استرداد می شود و معمولا برای افراد ۲ تا ۱۲ سال بلیط نیم بهاست. 

بلیط چارتر اهواز شیراز توسط آژانس ها نرخ گذاری می شود. از مدت ها قبل، آژانس ها بلیط های سیستمی را با قیمت پایین تری از ایرلاین ها می خرند و در نزدیکی پرواز باتوجه به صندلی های خالی مانده با قیمت کمتری می فروشند.

البته ممکن است متقاضیان یک پرواز زیاد شوند و آژانس ها برای جبران ضررها، بلیط ها را با قیمت بیشتری بفروشند. تعجب نکنید، اگر قیمت بلیط های چارتری گران تر از بلیط های سیستمی بود. شیراز از مقصدهای پرطرفدار است، بهتر است از بلیط های سیستمی استفاده کنید تا از سفر جا نمانید.

قیمت بلیط ها به عوامل دیگری همچون نوع ایرلاین، اکونومی یا بیزینس کلاس یا فرست کلاس بودن بلیط هم بستگی دارد. اما با گرفتن مشاوره ای خوب از تیم فلاوینگو می توان بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشت.