بلیط هواپیما از مشهد به مقصد شیراز

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما مشهد شیراز بهترین راه برای خرید این بلیط است. شما می توانید به کمک باکس اصلی فلاوینگو بلافاصله این کار را انجام دهید. اگر هم نیاز به مشاوره داشتید تا بتوانید در محدوده قیمت مورد نظر خود بلیط هواپیما مشهد شیراز را تهیه کنید و یا زمانی برای پرواز مد نظرتان است که بلیط مربوطه را پیدا نمی کنید، می توانید بدون معطلی با دفتر مرکزی فلاوینگو به شماره 43635-021 یا شماره پشتیبانی 24 ساعته آن یعنی 09054800413 تماس بگیرید.

پیشنهاد می کنیم برای شناخت بهتر از انواع بلیط و تصمیم گیری مناسب با شرایط خود، در ادامه مقاله با ما باشید.

انواع بلیط سیستمی و بلیط چارتری مشهد شیراز

به طور کلی دو نوع بلیط چارتری و سیستمی وجود دارد. بلیط سیستمی معمولاً توسط ایرلاین ها ارائه می شود و آژانس های هواپیمایی که در حوزه فروش بلیط و به عنوان یک واسطه بین ایرلاین و آژانس کار می کنند، بلیط چارتر مشهد اهواز را ارائه می دهند. کاری که آژانس ها می کنند این است که از مدتها قبل از حرکت هواپیما، صندلی های آن را از ایر لاین با قیمت پایین تر پیش خرید می کنند تا بتوانند در نزدیکی زمان پرواز، بلیط را با قیمت دلخواه خود به مسافران ارائه دهند.

 البته اینطور نیست که آژانس ها بلیط را با هر قیمتی که بخواهند به فروش بگذارند چرا که اگر قیمت آنها خیلی بالا باشد، صندلی های آنها خالی می ماند و ضرر خواهند کرد. بنابراین آنها سعی می کنند قیمت بلیط چارتری مشهد شیراز را متناسب با تقاضای بازار مدیریت کنند تا بیشترین سود را کسب کنند.

بلیط سیستمی این خوبی را دارد که می توانید از مدتها قبل آن را رزرو کنید و در صورتی که از سفر پشیمان شدید، در برخی از ایرلاین ها تا حدود 90 درصد مبلغ پرداخت شده را پس بگیرید. شما می توانید فهرست درصد جریمه کنسلی ایرلاین ها ی مختلف را در مجله فلاوینگو بخوانید. یک خوبی دیگر بلیط سیستمی این است که برای افراد بین 2 تا 12 سال نیم بهاست و شما می توایند برای سفرهای خانوادگی روی این نوع بلیط، بیشتر حساب کنید. بلیط چارتری مشهد شیراز به هیچ وجه این مزایا را ندارد و فقط مانند بلیط سیستمی برای نوزادان زیر 2 سال رایگان است.

قیمت بلیط هواپیما مشهد شیراز

اگر شما هم مانند خیلی از افراد به دنبال ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما مشهد شیراز هستید، می توانید به کارشناسان ما اعتماد کنید و از آنها مشورت بگیرید. قیمت های فلاوینگو در سطح مناسب تری نسبت به خیلی از سایت های دیگر قرار دارد و شما می توانید از طریق خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد شیراز اقدام کنید. در حال حاضر رزرو بلیط چارتری مشهد شیراز با حدود 250 تا 400 هزار تومان انجام می شود.

 زمان پرواز هواپیمای مشهد شیراز

در مورد برنامه پروازهای شیراز از مبدأ مشهد باید گفت که با توجه به اینکه این دو شهر، به ترتیب دو شهر مهم مذهبی و تاریخی ایران هستند، پرواز هواپیماهای مشهد شیراز تقریباً بدون وقفه در همه روزها و ساعات هفته ادامه دارد و شما نباید نگران وجود پرواز مورد نظر در زمان دلخواه خود باشید. البته باید به خاطر داشته باشید که در ایام شلوغ مانند روزهای منتهی به 7 آبان که روز بزرگداشت کوروش کبیر است، ممکن است قیمت بلیط چارتری مشهد شیراز افزایش یابد. بنابراین اگر می خواهید حتماً در این تاریخ در شیراز حضور داشته باشید، بهتر است از بلیط سیستمی استفاده کنید.

جاذبه های گردشگری شیراز

فرودگاه شهر شیراز به دلیل وجود مجموعه پاسارگاد در نزدیکی آن که مدفن کوروش بزرگ است، فرودگاهی شناخته شده در سطح جهان است. شهر شیراز مرکز استان  فارس است و در جنوب غربی ایران قرار دارد و یک شهر گرمسیری به حساب می آید.

قدم به قدم شیراز از مکان های تاریخی و گردشگری پر شده است. شما می توانید جاذبه های گردشگری شیراز را در یک مقاله مفصل در مجله فلاوینگو بشناسید. فهرست زیر این جاذبه ها را به طور خلاصه مورد توجه قرار داده است:

حمام و بازار وکیل، باغ عفیف آباد، بارگاه شاهچراغ فرزند امام موسی کاظم(ع)، باغ هفت تنان، آرامگاه سعدی، آرامگاه حافظ، تخت جمشید و آرامگاه کوروش کبیر، غار شاپور و ...