خرید بلیط هواپیما قشم شیراز

برای خرید بلیط هواپیمای قشم به شیراز می­توانید از طریق شرکت­های هواپیمایی یا آژانس­ها­ اقدام کنید. با اینکه یک آژانس هواپیمایی در واقع یک واسطه است ولی به دلیل اینکه بسیاری از شرکت­ها، بلیط­های خود را برای فروش به آژانس­ها می­سپارند، تعداد آژانس­ها بیشتر است. بنابراین گرفتن بلیط از آژانس­ها خیلی راحت­تر است.

 مهمتر از موضوع بالا، این است که آژانس­ها به دلیل قرارداد کلی که با شرکت­ها می­بندند می­توانند بلیط قشم شیراز را با تخفیف بیشتری به مشتری بفروشند و جای مانور بیشتری را برای مسافر باز می­گذارند.

آژانس­های هواپیمایی، بلیط را هم به طور حضوری و هم به صورت خرید آنلاین بلیط هواپیما ، در اختیار مشتری قرار می­دهند. فلاوینگو این افتخار را دارد تا با یک مشاوره رایگان تلفنی، بلیط شما را از طریق خرید اینترنتی بلیط هواپیما در اختیار شما قرار بدهد.

انواع بلیط سیستمی ، بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری قشم شیراز

در شرایط اقتصادی حاضر اکثر افراد بلیط چارتر قشم شیراز و بلیط لحظه آخری را ترجیح می­دهند ولی اگر سفر بسیار مهمی در پیش دارید که تاریخ آن از قبل مشخص است، بهتر است که از بلیط سیستمی استفاده کنید. این نوع بلیط­ها ، کمتر دچار تغییر قیمت می­شوند و قیمت آنها از دسترس آژانس­ها خارج است و هر چند وقت یکبار با مصوبه شرکت­های هواپیمایی، کمی دچار تغییر می­شوند. 

خوبی بلیط سیستمی قشم شیراز این است که در صورت لغو شدن سفر شما، می توانید تا حدود 70 درصد از پول خود را پس بگیرید؛ البته به شرطی که به موقع اطلاع دهید.

بلیط چارتر قشم شیراز ، بلیطی است که معمولاً به طور عمده توسط آژانس های هواپیمایی از ایرلاین­ها خریداری می شود تا هزینه خرید تکی را نپردازند. در مواقعی که یک آژانس هواپیمایی نتواند تا قبل از حرکت هواپیما، بلیط های خود را بفروشد، قیمت آن را کاهش می­دهد تا ضرر نکند. عیب بلیط چارتر این است که قابلیت کنسل شدن و استرداد بخشی از قیمت بلیط را ندارد. همچنین قیمت بلیط چارتر برای افراد بزرگسال یا کودکان تفاوتی ندارد.

بلیط لحظه آخری قشم شیراز هم همانطور که از نامش پیداست، بلیطی است که در مواقعی که تا ساعات پایانی منتهی به حرکت هواپیما، مشتری برای بلیط وجود نداشته باشد، مبلغ بلیط به مقدار زیادی کاهش پیدا می­کند تا حداکثر استفاده از حرکت هواپیما شده باشد.

قیمت بلیط هواپیما قشم شیراز 

عواملی مانند زمان حرکت، اکونومی یا بیزینس یا فرست کلاس بودن، نوع ایرلاین و ... روی قیمت بلیط هواپیمای قشم به شیراز تأثیر می­گذارند. به طور مثال در ایام نزدیک به 7 آبان یا 29 اکتبر که مصادف با بزرگداشت کوروش کبیر است به دلیل علاقه گردشگران به حضور در مقبره کوروش در نزدیکی شیراز، حتی قیمت بلیط پروازهای چارتری افزایش پیدا می­کند. بنابراین بهتر است که از مدتی زودتر، بلیطهای سیستمی را رزرو کنید.

اطلاعات پرواز فرودگاه قشم

اطلاعات دقیق پرواز قشم شیراز در سایت فلاوینگو وجود دارد. با این حال در صورت نیاز می­توانید با شماره 35335040076- که شماره روابط عمومی فرودگاه قشم است، تماس بگیرید و با بخش اطلاعات پرواز فرودگاه قشم صحبت کنید.

زمان پرواز هواپیمای قشم شیراز

شما می توانید از طریق سایت فلاوینگو با انتخاب گزینه هایی مانند مبدأ و مقصد، تاریخ سفر، اکونومی یا بیزینس یا فرست کلاس بودن پرواز، سن مسافر و ... متناسب با شرایط خود، بهترین و ارزان­ترین بلیط قشم شیراز را انتخاب نمایید. در حال حاضر برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، پرواز قشم شیراز دایر است. البته بهتر است برای گرفتن جدیدترین اطلاعات از طریق صفحه اول سایت فلاوینگو ، اقدام کنید.

جاذبه های دیدنی شیراز

به جرأت می توان گفت که شیراز در کنار اصفهان جزو تاریخی ترین شهرهای ایران است که هر ساله به دلیل وجود جاذبه های گردشگری و باستان شناختی مانند تخت جمشید، یکی از مهمترین مقاصد گردشگران است. 

شما می­توانید در مجله فلاوینگو به طور مفصل در مورد مکان­های بیشمار گردشگری در شیراز تحقیق کنید ولی اگر فرصت این کار را ندارید، کافیست نگاهی به فهرست زیر بیندازید تا بهترین مکان­های گردشگری شیراز را مرور کنید. در واقع اگر فرصت زیادی در سفر ندارید، می­توانید سفر خود را به بازدید از مکان­های زیر محدود کنید:

تخت جمشید  وآرامگاه کوروش کبیر ، آرامگاه حافظ ، ارامگاه سعدی ، باغ عفیف آباد ، بارگاه شاهچراغ ، حمام و بازار وکیل ، غار شاپور و ...