خرید بلیط هواپیما یزد به بندرعباس

برای خرید بلیط هواپیما یزد به بندرعباس از فلاوینگو کافیست با انتخاب مبدأ و مقصد، تعداد نفرات، کلاس پروازی و تاریخ رفت و برگشت، لحظاتی منتظر باشید تا لیستی از بهترین پروازهای تاریخ مورد نظر به نمایش در آید. بدین ترتیب شما می توانید بدون اتلاف وقت از هرکجای جهان تنها با کارت عضو شتاب بلیط هواپیما بندرعباس یا پروازهای مقصد موردنظر را خریداری و رزرو کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه پرواز یزد به بندرعباس و مشاوره در مورد پروازهای داخلی و خارجی به تمام شهرهای دنیا می توانید با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵۰۰۰ و یا پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کنید.
نرخ بلیط هواپیما یزد به بندرعباس بستگی به ایرلاین ارائه دهنده بلیط و ساعت پرواز یزد به بندرعباس دارد که می توانید قبل از سفر به صورت آنلاین از روی سایت چک کنید و بهترین پرواز یزد به بندرعباس را خریداری کنید.
بندرعباس از پرترددترین شهرهای توریستی جنوب ایران است که پاییز و زمستان مملو از مسافران است. پیشنهاد می کنیم اگر سفری برنامه ریزی شده دارید از هفته ها قبل، بلیط را به صورت سیستمی خریداری کنید یا اگر سفری مقرون به صرفه مدنظر شماست، رزرو بلیط هواپیما چارتر
یزد به بندرعباس، بهترین گزینه است.

به طور کلی بلیط چارتر بلیطی است که توسط آژانس های هواپیمایی از ایرلاین ها چارتر ( اجاره) می شود و در ادامه با تعیین قیمت توسط خودشان به فروش می رسد. بلیط سیستمی هم بلیطی است که قیمت آنها توسط ایرلاین ها مصوب می شود و به ندرت تغییر می کند. بلیط سیستمی برای کودکان ۲ تا ۱۲ سال نیم بها است و در صورت کنسلی هم ممکن است تا ۹۰ درصد مبلغ بلیط به شما عودت داده شود. این در حالی است که بلیط چارتر هیچکدام از این مزایا را ندارد و تنها مزیت آن، قیمت پایین آن است که گهگاهی اتفاق می افتد.

اطلاعات پرواز یزد به بندرعباس

مسافت پرواز یزد به بندرعباس 555 کیلومتر است که طی آن حدود۴۸ دقیقه طول می کشد. البته گاهی ممکن است به علت خوب نبودن شرایط آب و هوایی، این پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود. پرواز یزد به بندرعباس چه روزهایی است؟ این پرواز در روزهای شنبه، دوشنبه و پنج شنبه با ایرلاین ایران ایر به صورت رفت و برگشت انجام می شود.

اطلاعات فرودگاه بین المللی بندرعباس

فرودگاه بین المللی بندرعباس در سال 1350 با دو ترمینال مسافربری داخلی و خارجی در 25 کیلومتری جاده فعلی بندرعباس- سیرجان (باباغلام) تاسیس شد. این فرودگاه جزو قدیمی ترین فرودگاه های کشور است که در طول هفته میزبان 250 پرواز داخلی و خارجی است. هواپیمایی آتا، هواپیمایی اترک، هواپیمایی کاسپین، ایران ایر، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی نفت ایران، کیش ایر، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی معراج، هواپیمایی قشم و هواپیمایی زاگرس از ایرلاین های فعال هستند که به مقصدهای داخلی تبریز، اصفهان، شیراز، تهران، آبادان، رشت، یزد، کرمانشاه، اهواز، مشهد، چابهار، ابوموسی، کیش، ساری و سیری در طول هفته دارای پرواز هستند. کیش ایر، هواپیمایی نفت ایران، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ایران ایرتور و فلای دبی از ایرلاین های فعال بین المللی هستند که به مقصدهای دبی، مسقط، بغداد و مدینه به صورت برنامه ای دارای پرواز هستند. مسافران برای دریافت اطلاعات پرواز یزد به بندرعباس و لیست پروازهای یزد به بندرعباس می توانند با شماره 199 و یا تلفن اطلاعات پرواز بندرعباس 33611011-076 ارتباط برقرار کنند.

 جاذبه های گردشگری بندرعباس

بندرعباس شهری بندری در کنار آب های خلیج فارس است که در پاییز و زمستان به علت معتدل بودن هوا، میزبان مسافران زیادی است. معبد هندوها، صید مشتا، قلعه فین، مسجدجامع دلگشا، چشمه آبگرم گنو، حمام گله داری، پل لاتیدان، موزه آب و موزه مردم شناسی خلیج فارس، عمارت کلاه فرنگی، برکه های باران و غار خرسین از دیدنی های بندرعباس برای گردشگران هستند.