خرید بلیط هواپیما شیراز به مقصد بندرعباس

با توجه به اهمیت دو شهر شیراز و بندرعباس به عنوان مراکز استان های پرجمعیت فارس و هرمزگان، پروازهای زیادی به صورت هفتگی به وسیله ایرلاین هایی مانند ایران ایر و آسمان، بین شیراز و بندرعباس برقرار است. تنها روزی از هفته که شما نمی توانید برای خرید بلیط هواپیما شیراز به بندرعباس اقدام کنید، روز دوشنبه است. طبق برنامه پروازهای شیراز بندرعباس، در این روز به دلیل شلوغ بودن فرودگاه شیراز، پروازی از این فرودگاه به سمت بندرعباس انجام نمی شود.

پرواز شیراز بندرعباس در برخی از ایرلاین ها 65 دقیقه و در برخی از ایرلاین های دیگر هم 85 دقیقه طول می کشد. بعد از خروج از فرودگاه بندرعباس می توانید در کمتر از 15 دقیقه فاصله 6 کیلومتری فرودگاه را با مرکز شهر طی کنید و خود را به مرکز شهر برسانید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز بندرعباس در کلاس اکونومی که پایین ترین قیمت ها را دارد، در بازه 200 الی 300 هزار تومان است. رفتار قیمتی این بلیط، از قاعده خاصی پیروی نمی کند و نمی توان روزهای خاصی را به عنوان روزهای کاهش قیمت آن، عنوان کرد. بلیط چارتر شیراز بندرعباس هم مانند خیلی از خطوط دیگر، در حال حاضر ارائه نمی شود و ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما شیراز بندرعباس در سیستم عرضه و تقاضای سایتهای فروش بلیط هواپیما تعیین می شود.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز بندرعباس رفت و برگشت از سایت فلاوینگو می توانید با پر کردن ردیف های خالی در بالای همین صفحه، بلافاصله اطلاعات بلیط صادر شده خود را دریافت کنید. در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق خطوط تلفن 021-43635 با دفتر مرکزی فلاوینگو ارتباط بگیرید و یا از شماره 09054800413 پشتیبانی 24 ساعته دریافت کنید.

چگونه در فلاوینگو ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز بندرعباس را ثبت کنیم؟

همانطور که در قسمت قبل هم به طور کوتاه اشاره شد، در حال حاضر لزوماً بلیط لحظه آخری شیراز بندرعباس همان ارزان ترین بلیط نیست چون ممکن است سیستم تعیین قیمت بلیط هواپیما در یک سایت، حتی در آخرین ساعات نزدیک به پرواز با این تشخیص که بلیط مورد نظر خواهان دارد، نه تنها قیمت آن را پایین نیاورد بلکه بالا هم ببرد. بنابراین باید تا حدودی این نگاه سنتی که بلیط چارتر شیراز بندرعباس یا بلیط لحظه آخری آن، پایین ترین قیمت را دارند، کنار بگذاریم. بهترین راه برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز بندرعباس در فلاوینگو این است که صفحه مربوط به سفر مورد نظر خود را به طور مرتب تعقیب کنید و هر چند دقیقه آن را آپدیت کنید و ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز بندرعباس را صید کنید!

تفاوت بلیط سیستمی و بلیط چارتر شیراز بندرعباس

درک تفاوت بین این دو نوع بلیط به شما کمک شایانی می کند تا تحلیل خوبی از بازار خرید و فروش بلیط هواپیما پیدا کنید. بلیط سیستمی بلیطی است که تابع قوانین و مصوبات شرکت های هواپیمایی است و معمولاً از مدتها پیش، برنامه پرواز آن مشخص است و شما می توانید با داشتن امکان کنسل کردن بلیط و عودت بخش زیادی از مبلغ، آن را رزرو کنید. مزیت دیگر بلیط سیستمی این است که برای کودکان بین 2 تا 12 سال نیمبهاست. عیب بلیط سیستمی این است که در مقایسه با بلیط چارتر کمی گران تر است.

بلیط چارتر هم بلیطی است که توسط آژانس های هواپیمایی از ایرلاین ها با قیمت پایین تری خریداری شده است و در ادامه با قیمتی که برای آژانس صرفه بیشتری دارد، مطابق با منطق عرضه و تقاضا به مسافرین عرضه می شود. مزیت بلیط چارتر شیراز بندرعباس این است که گاهی ممکن است از قیمت بلیط سیستمی، ارزان تر باشد. این بلیط هیچکدام از مزیت های بلیط سیستمی را ندارد.

فرودگاه بندرعباس

فرودگاه بین المللی بندرعباس در انتهای بلوار 15 خرداد در شرق شهر بندرعباس قراد دارد و فاصله آن تا مرکز این شهر، 6 کیلومتر است. این فرودگاه به دلیل موقعیت خاص بندرعباس در ارتباطات تجاری در جنوب کشور، روزانه شاهد پروازهای داخلی و خارجی زیادی است و شما می توانید با اطمینان خاطر از این فرودگاه استفاده کنید. بعد از پیاده شدن در فرودگاه بندرعباس می توانید در کمتر از 15 دقیقه خود را به مرکز شهر برسانید.

جاذبه های گردشگری بندرعباس

بندر گمبرون درر زمان شاه عباس صفوی بود که با بیرون راندن پرتقالی ها به نام بندرعباس نامیده شد. بندرعباس مرکز استان هرمزگان، استان جنوبی ایران است که با دارا بودن دو مجتمع بندری شهید رجایی و شهید باهنر، جایگاه خود را در تجارت بین المللی ایران تثبیت نموده است. به جاذبه های گردشگری بندرعباس قبلاً در مجله فلاوینگو پرداخته ایم. در ادامه بعضی از مهمترین عناوین آن را می بینید:

صید مُشتای معروف بندرعباس ، قلعه فین، حمام گله داری، آبگرم گنو، پل لاتیدان، دره داماش، عمارت کلاه فرنگی و ...