بلیط هواپیما از اهواز به مقصد مشهد

بلیط هواپیما اهواز مشهد به طور معمول از طریق رزرو اینترنتی بلیط هواپیما اهواز مشهد انجام می شود. استفاده از روش حضوری برای رزرو بلیط تقریباً منسوخ شده است ولی در صورت نیاز شما به این روش، می توانید از طریق تماس با بخش فروش فلاوینگو با شماره تلفن های 43635-021 و یا 09054800413 و یا حضور در آدرس تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 اقدام نمایید.

برای گرفتن بهترین تصمیم متناسب با شرایط زمانی و مالی خود در هنگام خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد پیشنهاد می دهیم در ادامه با ما باشید.

بلیط چاتری اهواز مشهد را بخریم یا بلیط سیستمی؟

بلیط چارتر بلیطی است که در قرارداد بین آژانس ها و شرکت های هواپیمایی یا همان ایرلاین ها، به یک آژانس فروخته می شود و از آن به بعد است که قیمت این بلیط توسط آژانس تعیین می شود. آژانس ها هم متناسب با بازار عرضه و تقاضای بلیط هواپیما اهواز مشهد ممکن است در نزدیکی موعد پرواز، قیمت بلیط چارتری اهواز مشهد را کاهش یا افزایش دهند. 

در واقع در زمان هایی که تعداد تقاضا کاهش می یابد و ترس از خالی ماندن صندلی های خریداری شده وجود دارد، قیمت بلیط چارتری اهواز مشهد کاهش می یابد و در زمان هایی مانند ولادت یا شهادت امام رضا(ع) که متقاضیان سفر به مشهد افزایش می یابد، ممکن است قیمت بلیط چارتری اهواز مشهد، به حدی افزایش یابد که از بلیط سیستمی هم گران تر شود.

بنابراین پیشنهاد می کنیم که اگر در زمان خاصی می خواهید حتماً در مشهد باشید رزرو بلیط هواپیما اهواز مشهد سیستمی را انتخاب کنید. این نوع بلیط هم قابلیت لغو و استرداد وجه تا 70 درصد آن را دارد و هم برای افراد بین 2 تا 12 سال معمولاً به صورت نیم بها است.

در مورد بلیط لحظه آخری اهواز مشهد هم باید بگوییم که این نوع بلیط در حال حاضر کمتر ارائه می شود ولی اگر روحیه سفر بالایی دارید و کوله سفر شما همیشه آماده است، می توانید در کمپین های مختلف سفر که توسط فلاوینگو گذاشته می شود، عضو شوید تا زمان بلیط لحظه آخری اهواز مشهد به اطلاع شما رسانده شود.

قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد را می توانید از فلاوینگو بخواهید. کارشناسان فروش فلاوینگو با اطلاع از وضعیت پروازهای ارائه شده توسط آژانس ها و ایرلاین ها، قیمت های مناسب پرواز اهواز مشهد را در سایت قرار می دهند. به طور مثال در حال حاضر می توانید نوع چارتری بلیط هواپیما اهواز مشهد را با قیمتی بین 250 تا 450 هزار تومان بخرید.

زمان پرواز هواپیمای اهواز مشهد

با توجه به اینکه مشهد یک شهر مقدس برای ایرانیان است همه روزه پروازهای زیادی از بیشتر فرودگاه های کشور به فرودگاه مشهد انجام می شود و فرودگاه اهواز هم از این قاعده، مستثنی نیست. در حال حاضر در بیشتر ساعات روز می توانید پرواز بلیط هواپیما اهواز مشهد را رزرو کنید.

جاذبه های گردشگری مشهد

مشهد، شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است و در سالیان اخیر با توجه به وجود بارگاه مطهر امام رضا(ع) در این شهر، تبدیل به یک قطب فرهنگی، اقتصادی و گردشگری شده است به طوری که سالانه زائران زیادی از شهرهای ایران و سایر کشورهای مسلمان در این شهر حضور می یابند. با وجود فعالیت گسترده فرهنگی و اقتصادی آستان قدس رضوی و مسئولان شهری مشهد، این شهر در حال حاضر تبدیل به یک شهر مدرن شده است و در برخی از حوزه ها، از تهران هم پیشرفته تر است.

در مورد جاذبه های گردشگری مشهد، سخن بسیار است و ما در مقاله ای در مجله فلاوینگو به طور مفصل به آن پرداخته ایم. در ادامه فهرستی از معروفترین مکان های گردشگری مشهد را آورده ایم:

مجموعه خوش آب و هوای کوه سنگی، مقبره تاریخی فردوسی سراینده شاهنامه، آرامگاه نادرشاه افشار، پارک 7 حوض متشکل از 7 حوض طبیعی ایران، غار تاریخی مغان، مجموعه زیبای شاندیز، آرامگاه شیخ بهایی مهندس نامی ایرانی، پارک علمی پروفسور بازیما اولین پارک موضوعی ایران، شهربازی کارالند برای سرگرمی کودکان و ...