بلیط هواپیما کیش به مقصد مشهد

مشهد به عنوان دومین شهر بزرگ ایران و مهم‌ترین شهر معنوی کشور نقش بزرگی را صنعت گردشگری کشور به عهده دارد. این شهر مقصد سفر مسافران بسیاری از تمام شهرهای داخلی و بسیاری از کشورهای خارجی است. سالانه حدود 13 میلیون گردشگر از مناطق مختلف به این شهر سفر می کنند. معمولاً مسیرهای پروازی منتهی به شهر مشهد جزء پرترددترین مسیرهای پروازی کشور هستند. یکی از مهم‌ترین این مسیرها مسیر پرواز کیش مشهد است.

حتی اگر افرادی را که از مشهد برای گردش و تفریح به کیش سفر داشته‌اند و حالا قصد برگشت به مشهد را دارند نادیده بگیریم، بسیاری از ساکنان کیش در ایام مختلف سال برای سفر به مشهد اقدام می کنند. حرم مطهر امام رضا (ع) تنها یکی از مواردی است که گردشگران را از سراسر کشور برای بازدید از این شهر به مشهد می کشاند.

بلیط پرواز کیش مشهد

همان‌طور که اشاره کردیم جاذبه های گردشگری مشهد تنها شامل حرم امام رضا نیست. در مشهد مکان های دیدنی بسیاری وجود دارد که بیشتر آن ها را در شهری مانند کیش نخواهید یافت. حتی برخی از جاذبه های تفریحی این شهر منحصر به مشهد هستند و حتی در کیش نمونه ای از آن را پیدا نخواهید کرد.

آرامگاه نادرشاه افشار، آرامگاه خواجه ربیع، آرامگاه فردوسی، گنبد هارونیه، ییلاقات شاندیز، طرقبه، زشک، پارک جنگلی وکیل آباد و آبشار ارتکند برخی از مهم‌ترین جاذبه های گردشگری مشهد و پیست اسکیت یخی مشهد و مجموعه پارک های آبی این شهر برخی از جاذبه های تفریحی این شهر هستند که نمونه مشابهی در کیش ندارند. تمام این موارد به تنهایی می توانند انگیزه ای برای خرید بلیط هواپیما کیش مشهد باشند.

یکی از مهم‌ترین خریداران بلیط هواپیما کیش مشهد افرادی هستند که برای سفر به کیش از بلیط هواپیما مشهد کیش استفاده کرده اند و حالا قصد بازگشت به این شهر را دارند.

سفرهای کاری هم بخش بزرگی از فروش بلیط هواپیما کیش مشهد را تشکیل می دهد. کیش منطقه آزاد است و به دلیل وجود مراکز خرید فراوان و جاذبه های گردشگری فراوان تجارت در این شهر رونق دارد، بنابراین عجیب نیست که حجم زیادی از سفرهای بین دو شهر را سفرهای کاری تشکیل دهد.

درمجموع با توجه به مسافت بین این دو شهر بلیط ارزان هواپیما کیش مشهد منطقی ترین راه برای سفر بین مشهد و جزیره کیش است.

مسافت پروازی کیش مشهد

پرواز کیش مشهد نیز مانند بسیاری دیگر از پروازهای منتهی به شهر مشهد توسط شرکت های هواپیمایی فراوانی ارائه می شود، اما فعال ترین شرکت های هواپیمایی در این مسیر زاگرس و ایران ایر تور هستند. هر دو شرکت خدمات خوبی در این مسیر پروازی ارائه می دهند و رضایت مسافرین از آن ها در حد مطلوبی قرار دارد.

در پروازهای روزانه اولین پرواز در حوالی 2 بعد از ظهر از زمین بر می خیزد و آخرین پرواز نیز در ساعت 20:30 دقیقه فرودگاه بین المللی کیش را به مقصد فرودگاه هاشمی نژاد مشهد ترک می کند.

قیمت بلیط هواپیما کیش به مشهد

بدترین زمان برای خرید بلیط هواپیما کیش مشهد در ایام مناسبت های مذهبی است. برای مثال در ایام محرم و ماه رمضان قیمت بلیط هواپیما کیش مشهد ممکن است رو به افزایش برود.

قیمت بلیت هواپیما کیش مشهد با توجه به نوع هواپیما، شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی و زمان سفر متغیر است، اما مهم‌ترین عاملی که می تواند بر روی قیمت آن تأثیر بگذارد زمان سفر است. با انتخاب زمان صحیح سفر می توانید بلیط چارتری و بلیط لحظه آخری را با قیمتی مناسب تهیه کنید. البته لازم به ذکر است که در بسیاری از موارد قیمت بلیط های چارتری ممکن است بیشتر از قیمت بلیط های سیستمی باشد.

شما می توانید با تماس با تیم پشتیبانی فلاوینگو اقدام به ثبت بلیط های پرواز خود نمایید.