خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد

پرواز مشهد از بسیاری از فرودگاه های کشور دایر است و شما می توانید بعد از خرید بلیط هواپیما مشهد ، در فرودگاه شهید هاشمی نژاد این شهر فرود آیید. فرودگاه در جنوب شرقی شهر و در بلوار هاشمی نژاد واقع شده و فاصله آن تا حرم امام رضا(ع) 10 کیلومتر و حدود بیست دقیقه است. مسافران با استفاده از تاکسی های فرودگاه، اتوبوس درون شهری و ایستگاه مترو شهید هاشمی نژاد در انتهای جنوب شرقی خط یک متروی مشهد، می توانند به فرودگاه رفت و آمد داشته باشند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد از فلاوینگو ، گزینه پیشنهادی ما برای شماست. برای خرید آنلاین کافیست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پروازی و تعداد نفرات؛ منتظر باشید تا در کمترین زمان، لیستی از بهترین پروازها برای شما به نمایش درآید. بعد از دریافت لیست، می توانید با مقایسه قیمت بلیط هواپیما مشهد در ایرلاین های مختلف، بهترین و ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد را رزرو کنند. شما همچنین می توانید با ارتباط با کارشناسان فلاوینگو به شماره 43635000-021 به صورت تلفنی بلیط پرواز مشهد را از هر نقطه ایران رزرو کنید.

پروازهای داخلی به مقصد مشهد

آبادان، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایلام، بندرعباس، بوشهر، بیرجند، تبریز، چابهار، رشت، زابل، زاهدان، زنجان، ساری، شیراز، عسلویه، قشم، کاشان، کرمان، کرمانشاه، کیش، گرگان، ماهشهر، نوشهر، همدان و یزد و تهران، پروازهای ورودی به فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد هستند که مسافران می توانند آنها را در پایین همین صفحه رزرو کنند. آتا، آسمان، ایرتور، ایران ایر، پویا، تابان، زاگرس، قشم، کاسپین، کیش، ماهان، معراج، ساها، وارش و سپهران هم از ایرلاین های فعال مسیرهای داخلی فرودگاه مشهد هستند که به مسافران خدمات رسانی می کنند.

مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر از فرودگاه هاشمی نژاد مشهد تابلوی پرواز و یافتن اطلاعات پروازهای خارجی مشهد ، می توانند با شماره 199 و یا شماره اطلاعات پرواز مشهد یعنی 33400020-051 تماس برقرار کنند.

پروازهای خارجی به مقصد مشهد

آدانا، استانبول، بغداد، بیروت، بصره، دبی، دوحه، شارجه، قندهار، کابل، کویت، لاهور، مسقط، مزار شریف، نجف و هرات از پروازهای بین المللی در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد می باشند. ایرلاین های العربیه، جزیره، عراقی، عمان، ترکیه، سان اکسپرس، فلای دبی، قطر، کام ایر و کویت هم از شرکت های هواپیمایی فعال پروازهای خارجی در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد هستند.

فلاوینگو علاوه بر رزرو پروازهای داخلی و خارجی، بهترین انتخاب برای اخذ ویزای شینگن تضمینی، اخذ ویزاهای توریستی، اخذ ویزای تحصیلی ، رزرو هتل و همچنین رزرو تورهای اروپا و زیباترین کشورهای جهان است.

سیستم حمل و نقل درون شهری مشهد

تاکسی، اتوبوس های درون شهری، مترو، اسنپ و تپسی از گزینه های حمل و نقل درون شهری برای گردشگران شهر مشهد است.