خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز

بهترین راه برای تهیه بلیط هواپیما شیراز، خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز است. با این روش، همه قیمت های ارائه شده برای این بلیط در دسترس شما خواهد بود و می توانید بهترین گزینه موجود را انتخاب کنید. خوب است بدانید که فرودگاه شهید دستغیب شیراز بعد از فرودگاه مهرآباد، فرودگاه مشهد و فرودگاه امام خمینی، چهارمین فرودگاه پررفت و آمد کشور است و در جنوب و بیرون شهر شیراز واقع شده است و فاصله آن تا مرکز شهر 11 کیلومتر و حدود 17 دقیقه است.

در حال حاضر فلاوینگو یکی از برترین آژانس های هواپیمایی برای خرید بلیط هواپیما شیراز است. برای خرید آنلاین با انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر، تاریخ سفر و تعداد نفرات؛ لیستی از بهترین پروازها در سایت برای شما به نمایش در می آید و مسافران می توانند با مقایسه قیمت بلیط هواپیما شیراز در ایرلاین های مختلف، بهترین بلیط را تهیه و رزرو کنند. ضمناً برای رزرو تلفنی بلیط هواپیما شیراز از همه نقاط کشور و همچنین جهت مشاوره در مورد مسیرهای پروازی، اخذ ویزا و رزرو تورهای گروهی، شماره 43635000-021 در خدمت شماست.

پروازهای داخلی به مقصد شیراز

تهران، مشهد، اصفهان، اهواز، آبادان، کرمانشاه، بوشهر، لنگه، لار، لامرد، بندرعباس، کیش، قشم، سیری و لاوان از  شهرهایی هستند که به مقصد شیراز دارای مسیر پروازی هستند که می توانید همه این پروازها را در پایین صفحه رزرو کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از اطلاعات پرواز شیراز و اطلاعات پرواز های خروجی فرودگاه شیراز، مسافران می توانند با شماره 199 و یا تلفن فرودگاه شیراز 37118890-071 تماس حاصل نمایند.

پروازهای خارجی به مقصد شیراز

از سوریه، قطر، دبی و ابوظبی، بحرین، کویت و عربستان سعودی به شیراز پروازهای هوایی انجام می شود و به صورت موردی از مصر، سودان، روسیه و ترکیه به شهر شیراز و برعکس هم پرواز وجود دارد. شرکت های هواپیمایی ایران ایر، آسمان، هواپیمایی ماهان، کیش ایر، ایران ایرتور، هواپیمایی تابان، زاگرس، قشم ایر، نفت، ترکیش، قطر ایرویز و ایر عربیا از ایرلاین های فعال در فرودگاه شهید دستغیب شیراز می باشند که به مسافران خدمات رسانی می کنند. فلاوینگو علاوه بر رزرو پروازهای داخلی و خارجی، بهترین انتخاب برای اخذ ویزای شینگن تضمینی، اخذ ویزاهای توریستی و تحصیلی، رزرو هتل و تورهای اروپا و سایر کشورهای جهان است. 

سیستم حمل و نقل درون شهری شیراز

بیشتر آثار دیدنی و تاریخی شیراز در بافت قدیم شهر و چند قدمی هم قرار دارند، اما مسافران برای رفت و آمد در شهر می توانند از تاکسی، مترو، تاکسی سرویس، اسنپ و تپسی استفاده کنند. آخرین اطلاعات از نقشه خطوط متروی شیراز را هم می توانید از لینک داده شده به دست آورید.