خرید بلیط هواپیما از شاهرود به مقصد مشهد

برنامه پروازهای شاهرود مشهد به روزهای چهارشنبه و جمعه محدود شده است. البته در موقع نوشتن این مقاله فرودگاه شاهرود به دلیل فعالیت های عمرانی تعطیل بوده است و شما باید دوباره برنامه پرواز را استعلام کنید. خرید بلیط هواپیما شاهرود مشهد معمولاً در روزهای چهارشنبه، هزینه بیشتری دارد. دلیل این امر آن است که خیلی از افراد که قصد یک سفر زیارتی به مشهد در آخر هفته را دارند، روز چهارشنبه را برای این سفر به مشهد انتخاب می کنند.

به دلیل نزدیکی مشهد و شاهرود، زمان مفید پرواز شاهرود مشهد کمتر از 30 دقیقه است. بعد از نشستن در فرودگاه مشهد و خارج شدن از فرودگاه، شما کمتر از 20 دقیقه وقت نیاز دارید تا خود را به مرکز شهر برسانید. این فرودگاه با مرکز شهر مشهد حدود 8 کیلومتر فاصله دارد.

برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما شاهرود مشهد می توانید به فلاوینگو اعتماد کنید. در صورت عدم دسترسی به اینترنت برای رزرو آنلاین، می توانید از طریق شماره تلفن دفتر مرکزی فلاوینگو یعنی 43635-021 با همکاران ما ارتباط برقرار کنید. شماره 09054800413 هم وظیفه پشتیبانی مستمر از شما را بعد از استفاده از خدمات فلاوینگو به عهده دارد.

انواع بلیط چاتری و سیستمی

برای اینکه بتوانید در هنگام خرید بلیط هواپیما شاهرود مشهد رفت و برگشت بهترین عملکرد را داشته باشید، بهتر است که در ابتدا چند مفهوم اساسی مانند بلیط سیستمی و چارتر را به درستی درک کنید. بلیط سیستمی، بلیطی است که ساده ترین نوع بلیط است و توسط ایرلاین ها ارائه می شود. این بلیط ها از مدت ها قبل صادر می شود و شما می توانید به راحتی روی آنها برنامه ریزی کنید و از مدتها قبل از سفر خود، آنها را رزرو کنید.

دو مزیت اصلی بلیط سیستمی در امکان عودت مبلغ بلیط و تخفیف مناسبی است که برای کودمان 2 تا 12 سال داده می شود. با رزرو بلیط سیستمی شما می توانید در صورت اعلام کنسلی، حتی تا 90 درصد پول خود را از برخی از ایرلاین ها پس بگیرید. مزیت دوم هم شما را برای سفرهای خانوادگی با هواپیما ترغیب خواهد کرد.

بلیط چارتر هم دومین مفهوم است که باید به آن مسلط شوید. یک بلیط چارتر در واقع محصول قراردادی است که بین ایرلاین و آژانس هواپیمایی منعقد می شود. اتفاقی که می افتد این است که آژانس ها از مدتها قبل از پرواز، صندلی های یک پرواز را از ایرلاین مربوطه اجاره یا چارتر می کنند و در نتیجه می توانند قیمت بلیط هواپیما شاهرود مشهد را متناسب با بازار عرضه و تقاضا تغییر دهند.

مزیت بلیط هواپیما شاهرود مشهد چارتر در قیمت پایین آن است. البته این بلیط بسیار به ندرت عرضه می شود. توجه داشته باشید که بلیط چارتر هیچ یک از مزایای بلیط سیستمی را ندارد و در صورت عدم حضور در پرواز، کل پول شما سوخت خواهد شد.

نحوه ارتباط با فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

برای ارتباط با مسئولین فرودگاه مشهد می توانید از شماره 33400020-051 استفاده کنید. همچنین وضع پروازهای شاهرود مشهد را می توانید از شماره سراسری 199 هم جویا شوید.

جاذبه های گردشگری مشهد

شهر مشهد به دلیل وجود بارگاه مطهر امام رضا(ع) مورد توجه بسیاری از مردم و مسئولین قرار دارد. به همین دلیل در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته است و به سمت مدرنیزاسیون حرکت کرده است. مکان های گردشگری مشهد در انواع تاریخی، مذهبی، تفریحی و فرهنگی بسیار است و مهمترین آن ها عبارت هستند از :

غار تاریخی مغان، قبر فردوسی شاعر نامی ایران، پارک 7 حوض، بارگاه امام رضا(ع)، شاندیز، مقبره شیخ بهایی، پارک پروفسور بازیما، آرامگاهی منتسب به نادرشاه افشار، کوه سنگی، شهر بازی کارالند و ...