خرید بلیط هواپیما از زاهدان به مقصد مشهد

قیمت بلیط هواپیما زاهدان به مشهد چقدر است؟ قیمت بلیط هواپیما زاهدان مشهد بستگی به عوامل مختلفی همچون ایرلاین های ارائه دهند بلیط، کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز بستگی دارد. معمولا روزهای شلوغ و پرتردد مانند ایام نوروز و مناسبت ها، بلیط گران تر و در روزهای اول هفته و پرواز در ساعت های صبح ارزان ترست.

چگونه بلیط ارزان زاهدان به مشهد خریداری کنیم؟ از زاهدان به مشهد هر روزه پرواز انجام می شود و مسافران دغدغه ای بابت نبودن بلیط هواپیما ندارند. خرید بلیط بستگی به شرایط و سفر مسافر دارد. اگر سفر نیاز به برنامه ریزی داشته باشد، خرید بلیط سیستمی بهتر است، اگر که قیمت ارزان مدنظر است خرید بلیط چارتری یا لحظه آخری انتخاب مناسب تری است. 
بلیط سیستمی برای کودکان زیر ۲ سال رایگان و سنین ۲-۱۲ سال نیم بهاست. از ماه های قبل می توان رزرو و خریداری کرد و برنامه سفر را تنظیم کرد. در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود.
بلیط چارتری یا لحظه آخری برای کودکان زیر ۲ سال رایگان و برای افراد بالای دو سال یک قیمت دارد. معمولا در صورت خالی ماندن صندلی ها به فروش می رسد و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی هزینه به مسافر بازگشت داده می شود.

چگونه بلیط پرواز به صورت اینترنتی زاهدان به مشهد بخریم؟ فلاوینگو از سایت های معتبر فروش آنلاین و حضوری پروازهای داخلی و خارجی، بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما زاهدان به مشهد است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

مدت زمان پرواز زاهدان به مشهد چقدر است؟

پرواز زاهدان به مشهد عموما در کل روزهای هفته و معمولا با دو یا یک پرواز در روز با ایرلاین قشم ایر یا آسمان به حرکت درمی آید.

پرواز زاهدان به مشهد از فرودگاه زاهدان تا فرودگاه مشهد حدود ۷۶۴ کیلومتر طی می کند و این مسافت در زمان شرایط آب و هوایی خوب ۱:۰۶ تا ۱:۲۵ دقیقه طول می کشد. گاهی هم به دلیل مساعد نبودن شرایط جوی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام می شود.

فرودگاه مشهد در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه مشهد در سال ۱۳۳۰ در محل زائرسرا احداث شده که پس از پایان جنگ ۸ ساله ایران و عراق، نامش به فرودگاه شهید هاشمی نژاد تغییر می کند. 

کاسپین، قشم، وارش، سپهران، ساها، معراج، ماهان، کیش، زاگرس، تابان، پویا، ایران ایر، ایرتور، آسمان و آتا از ایرلاین های فعال پروازهای داخلی و العربیه، کام ایر، قطر، فلای دبی، سان اکسپرس، ترکیه، عمان، عراقی، جزیره و العربیه از ایرلاین های خارجی  هستند.

آبادان، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایلام، بندرعباس، بوشهر، بیرجند، تبریز، چابهار، رشت، زابل، زاهدان، زنجان، ساری، شیراز، عسلویه، قشم، کاشان، کرمان، کرمانشاه، کیش، گرگان، ماهشهر، نوشهر، همدان و یزد از پروازهای داخلی و هرات، نجف، مزارشریف، مسقط، لاهور،کویت، کابل، قندهار، شارجه، دوحه، دبی، بصره، بیروت، بغداد، استانبول و آدانا از پروازهای بین المللی فرودگاه هاشمی نژاد مشهد که در روزهای مختلف به حرکت در می آیند.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه مشهد می توان با شماره ۱۹۹ یا اطلاعات پرواز ۳۳۴۰۰۰۲۰ تماس برقرار کرد.

مشهد پایتخت مذهبی ایران از مهم ترین شهرها برای مسلمانان است به همین دلیل سالانه میزبان مسافران شیعه زیادی از گوشه و کنار دنیاست. جاذبه های دیدنی و تفریحی مشهد یکی از بهترین ها برای هر گردشگری است. 
سرزمین موج های آبی،کوه سنگی، مقبره تاریخی فردوسی، دریاچه چشمه سبز، آرامگاه نادرشاه افشار، وکیل آباد، هفت حوض، باغ گیاه شناسی، غار تاریخی مغان، شاندیز و طرقبه از جذاب تری هاست که باید دید.